• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Скиньтеся на Україну “Е-десятиною”!

    Волонтери та ветерани АТО закликають посадовців «пожертвувати» частину задекларованих статків

10 листопада, о 10.00 з київського Головпоштамту (м. Київ, вул. Хрещатик, 22) волонтери фонду “Повернись живим”, “Народний тил” разом з ветеранами АТО, надішлють листи-звернення до народних депутатів, міністрів та мерів міст з пропозицією пожертвувати на потреби армії частину задекларованих ними статків.

Як зазначає ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% від своїх доходів на добрі справи.

«Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді», – зазначив Віталій Дейнега.

Участь в акції візьмуть: Віталій Дейнега (засновник «Повернись живим»), Роман Сініцин (співзасновник «Народний тил»), Евген Турчак (демоб. 95 ОДШБр, голова Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району м. Києва), Леонід Остальцев (демоб. 30 ОМБр, засновник «Pizza Veterano»).

Зокрема, учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів по кількості задекларованих об’єктів нерухомості – нардепам Дубневичам, ТОП-колекціонеру і поціновувачу мистецтва – депутату Н.Шуфричу, любителям дорогих годинників – С.Таруті та В.Хомутиннику. А також міністру-колекціонеру вин – А.Авакову та іншим топ-посадовцям.

Тетяна Сакура

Листопад09/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України