• Сьогодні: Неділя, 16 Травня, 2021
Інфо ПС

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ СТРИЙСЬКИМ ВРЗ І ДИТЯЧИМ ТРЕНЕРОМ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ ІЗ СУМ?

Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 20 вересня уклала угоду на закупівлю запчастин у ТОВ «Рокадатрейд» на загальну суму 4 млн грн, повідомляє Prozorro.

ТОВ «Рокадатрейд» засноване у Сумах менше двох років тому. Власником та директором є сумчанин Олександр Костюк. Згідно з декларацією його дружини, яка працює на посаді заступника начальника організаційного відділу апарату Сумської облдержадміністрації, директором «Рокадатрейду» Костюк працює лише за сумісництвом. Основним місцем його роботи зазначено сумську ДЮСШ «Спартак». Тут він працює тренером-викладачем з вільної боротьби.

А за інформацією сайту Сумської регіональної федерації з вільної боротьби, тренерською діяльністю Костюк займається з 1995 року. Телефон, що вказано на його профілі на сайті Федерації, співпадає з контактним телефоном ТОВ «Рокадатрейд», вказаним на сайті YouControl.

Як раніше повідомляв сайт «Залізниця  без корупції», підприємство «Рокадатрейд» лише за півтора роки свого існування отримало контрактів на понад 80 млн грн. Всі вони з ПАТ «Українська залізниця» та підконтрольними структурами. Офіційна адреса фірми – місто Суми, вулиця Перемоги, 1. Як з’ясували журналісти сайту, – це приватний житловий будинок, в якому до того ж прописано ще 16 фірм.

Крім того, фірма фігурує в кримінальному провадженні, відкритому у січні 2017 року, щодо діяльності ще одного активного постачальника залізниці ТОВ «Автопартнер 1». Під час обшуків в офісі «Автопартнера 1» правоохоронці знайшли там печатки, установчі документи та тендерні документи «Рокадатрейд». Розслідування справи триває.

 

НАШІ ГРОШІ

Вересень25/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України