• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЩО РОБИВ «ПРАВИЙ СЕКТОР» У ЗАРВАНИЦІ?

14-16-го липня у Зарваниці на Тернопільщині відбулася наймасовіша за всю історію загальнонаціональна проща, присвячена молитві за мир і цілісність України.

ВО “Тризуб” імені Степана Бандери та НВР “Правий сектор” гідно виконали свою місію і забезпечили порядок та спокій під час її проведення.

Цього року проща була приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Бійці ПС і вихованці «Тризубу» з різних куточків України, в тому числі зі Стрия, з’їхались у святе місце для духовного збагачення та виконання організаційних завдань. Спільно із тисячами паломників і духовенством на чолі з владикою УГКЦ блаженним Святославом Шевчуком взяли участь у молитовній програмі прощі.

Віра найбільше скріплює сили душі. Через правдиву й глибоку віру в Бога, Спасителя, кожна людина й цілий народ мають змогу безупинно черпати з вічно живого джерела стільки сили, скільки їхня душа спроможна сприйняти. Особливо у найтяжчих життєвих ситуаціях, великому нещасті, терпіннях і боротьбі віра в Христа дає найсильнішу, часто єдину й певну, поміч. В тому напрямі мусимо найперше звертати наші думки і серця, коли думаємо про допомогу нашому народові в його важкому, але благородному змаганні за правду й волю…” – писав Провідник Степан Бандера.

Тож із Божим благословенням і твердим на Нього упованням продовжуємо благородну боротьбу за утвердження Божого задуму, Правди та Свободи – за Українську Самостійну Соборну Державу! – пише сайт ПС.

Липень17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України