• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ БУТИ ЩАСЛИВИМ? ВІДПОВІДЬ ПАПИ ФРАНЦИСКА

      У вас можуть бути недоліки, ви можете турбуватися і навіть сердитися, але не забувайте, що ваше життя — це найбільше підприємство в світі. Тільки ви можете уберегти його від розорення.

         Багато хто тебе цінує, захоплюється тобою і любить тебе.

         Пам’ятай, що бути щасливим — це не мати неба без грози, дороги без пригод, роботи без втоми, відносин без розчарувань.

         Бути щасливим — це не воля долі, а досягнення для тих, хто може подорожувати всередині себе.

         Бути щасливим – це перетнути пустелі, але при цьому знайти оазис в глибині душі. Це дякувати Богові за кожний ранок, за чудо життя.

         Бути щасливим — це не боятися власних почуттів, щоб мати можливість говорити про себе. Це мати сміливість почути «ні». Це впевненість перед обличчям критики, навіть якщо вона необґрунтована. Це цілувати дітей, балувати батьків, переживати поетичні моменти з друзями, навіть коли вони роблять нам боляче.

         Бути щасливим — це означає дозволити творінню, яке живе в кожному з нас, жити вільно, радісно і просто. Це означає бути зрілим, щоб чесно сказати: «Я робив помилки». Це означає бути сміливим, щоб сказати: «Мені дуже шкода». Це означає бути чуйним, щоб сказати: «Ти мені потрібен». Це означає бути здатним просто сказати: «Я люблю тебе».

         Нехай ваше життя стане садом можливостей для щастя … Щоб навесні воно була любителем веселощів. Взимку любителем мудрості.

         І якщо ви помилилися, почніть все спочатку.

Тільки тоді ви полюбите життя. Ви виявите, що бути щасливим — це не наявність ідеального життя.

Використовуйте свої втрати, щоб тренувати наполегливість. Використовуйте свої помилки, щоб стати скульптором спокою. Використовуйте перешкоди для розкриття інтелекту.

         Ніколи не здавайтеся …. Ніколи не відмовляйтеся від людей, які вас люблять. Ніколи не відмовляйтеся від щастя, адже життя — це неймовірне видовище.

Папа Франциск

Грудень12/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України