• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Рішення чи-й-справедливого суду

       Мукачівський міськрайонний суд за клопотанням прокуратури продовжив термін тримання під вартою 4-х підозрюваних у справі про стрілянину в Мукачеві минулого року ще на 60 діб, до 6 вересня, інформує Mukachevo.net. Чергове, також підготовче, засідання у цій справі відбудеться 15 липня.

Між тим, захист бійців Правого Сектору подавав клопотання про зміну запобіжного заходу (з тримання під вартою на домашній арешт) для Володимира Бурчі та Родіона Горбенка. Більше того, як зауважив адвокат бійців ПС Роман Бухтояров, клопотання про продовження тримання під вартою прокуратура мала подати згідно із законом за 5 днів до засідання, однак обвинувачення зробило це тільки усно під час засідання.

Таким чином, усі 4 підозрювані у справі про стрілянину 11 липня в Мукачеві – Родіон Горбенко, Володимир Бурча, Роман Мунчак та Сергій Деяк –  перебуватимуть під вартою до 6 вересня.

Нагадаємо, що майже рік тому, 11 липня 2015 року, в Мукачеві сталася стрілянина за участі бійців Правого Сектору, оточення народного депутата Ланьо та правоохоронцями. У результаті розбірок загинуло щонайменше 3 людини: 2 бійці Правого Сектору і один представник оточення нардепа.

Тож і цікаво, куди ділася друга сторона конфлікту, чому не фігурують у справі бійці Ланьо??? Попри те, що минув рік…

Липень09/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України