• Сьогодні: Четвер, 24 Червня, 2021
Інфо ПС

РЕНОВАЦІЯ ЧИ ТРАГІКОМЕДІЯ? ДО ПИТАННЯ ПРО БУДІВЕЛЬНИЙ БУМ У СТРИЮ ТА РЕАКЦІЮ ПОСПОЛИТИХ…

У 494 р. до нашої ери для охорони прав плебеїв від посягань патриціїв запровадили посаду «народний трибун». Я гадаю така практика пасувала б і нашій муніципалії, бо коли мимоволі намагаєшся розшифрувати благодушні ковтання слини десятка перехожих Стриян, які наївно притлумлюють власне право на місто, споглядаючи як виростають новітні висотки в Стрию – розумієш, що ситуація нагадує дешеву трагікомедію, поставлену на паузу.

Зрештою, чи можна назвати реновацією житлового фонду масову забудову міста останніми роками? Далеко ні!!! Бо сама концепція реновації передбачає комплексний збалансований підхід до забудови певного двору, кварталу чи мікрорайону.

Що ж ми маємо у нашому випадку? Серед скромних, переважно старих польських, будинків виростають нові і великооб’ємні багатоповерхівки, захоплюючи при цьому більшість потрібного життєвого простору без належного обсягу обслуговуючої інфраструктури, без детальної розвідки місцевої проблематики, без врахування технологічного старіння мереж.

Так, ми живемо в атракціоні неспокійного часу – все продається і купується миттєво, і будь який інвестор схильний вкладати кошти в об’єкти з більш швидким обігом капіталу, високим рівнем рентабельності. Але…

Але де ж інвестиційні зобов’язання, де міський інтерес, де муніципальна доцільність?!

Де інтереси Стриян?!

Чи посполитих уже ніхто не питає?..

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Липень05/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України