• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

«Писанка – це неповторне багатство, яке треба берегти, як безцінний скарб, і пишатися ним перед усім світом»

Ці слова Олександра Довженка стали епіграфом майстер – класу з писанкарства, який уже декілька років поспіль проводять у Народному домі села Гірне. Цей рік не став виключенням. 26 березня сюди завітали методист з образотворчого мистецтва Михайло Бондар та майстриня народного мистецтва Оксана Бондар з Львівського обласного державного центру народної творчості, які долучилися до писанкового розпису.

Адже таких писанок, як пишуть майстрині Гірного, нема ніде. Процес написання гірненської писанки дуже клопіткий, потребує неабиякої майстерності та терпіння, оскільки узори наносяться на куряче яйце за допомогою гуашних фарб та простого учнівського пера. Своїми знаннями та вмінням поділилися майстрині Рапій Ірина та Романович Галина. Активну участь у цьому заході взяла голова місцевого осередку «Союзу Українок» Галина Тимчій, яка зауважила, що такі майстер–класи напередодні Великодніх свят – це ще одна можливість зустрічі з мистецтвом, яке передається з покоління в покоління і є символом гірненської культури. Долучилися до проведення заходу і бібліотечні працівники. В затишній і творчій атмосфері учасники заходу створювали великодні писанки, які стануть чудовим подарунком на свята і справжньою окрасою великоднього кошика.

Повідомляє:Стрий.NET

Березень28/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України