• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПУТІН — ЦЕ ГОЛОВНА ЗАГРОЗА СВІТОВІ, ЦЕ ГІТЛЕР І СТАЛІН В ОДНОМУ ФЛАКОНІ

У Росії ніколи не було спокійної передачі влади. Попередній правитель або помирав сам, або відмежовувався в результаті державного перевороту, або його вбивали. Погляньте на російську історію — добровільно відмовився від влади тільки останній цар, та й то, “добровільно” — це було під тиском.

 У Росії повністю зазомбоване суспільство (за винятком кількох сотень тисяч людей, які в даному випадку “не роблять погоди” і які масово виїжджають із Росії). З Радянського Союзу виїхати було складно, а з Росії виїхати простіше, тому ми бачимо великий відсоток адекватних людей, які виїжджають із РФ.

Ще в березні 2015 року, виступаючи з доповіддю у Вашингтоні в Atlantic Council про ситуацію в Криму, я сказав, що ми повинні розуміти, що Путін страшніший, ніж ІДІЛ. Путін — це головна загроза світу, тому що це Гітлер і Сталін в одному флаконі. Тоді зі мною, м’яко кажучи, не погодилися. Сьогодні усвідомлення того, що Путін і путінська Росія — це головна загроза миру і світової стабільності, поступово входить у політичні, військові та експертні кола на Заході.

Андрій КЛИМЕНКО, голова наглядової ради ФондуМайдан закордонних справ“, головний редактор сайту BlackSeaNews

Червень15/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України