• Сьогодні: Неділя, 9 Травня, 2021
Інфо ПС

ПРИЙШЛИ БАГАТІ ЛЮДИ, ЯКІ ХОЧУТЬ СТАТИ ДУЖЕ БАГАТИМИ

У Зеленського була вся повнота влади, та він не зробив нічого.

       Зрозуміло, що я проти Зеленського, однак, зізнаюся, такої гігантської, вселенської трагедії не очікував. Тому що згідний із тим, що СИСТЕМІ іноді корисний струс – і Зеленський, як антисистемна людина, міг його забезпечити. Проте я недооцінив рівень його непрофесійності та рівень спротиву СИСТЕМИ. Зеленський виявився максимально не професійним. Він виявився абсолютно нездатним цілком, по-справжньому, вийти із зони комфорту. Він віддав на аутсорсинг владу Богдану, Єрмаку та їм подібним. Прийшли багаті люди, які хочуть стати дуже багатими. На жаль, це все, що я бачу.

        Увесь жах у тому, що він, схоже, навіть не помічає цього “золота”. От він знайшов людей, які все це бачать, роблять, а він ніби осторонь. Я не можу нічого поганого про нього сказати, я розумію, що він щиро хоче щось змінити, але… не хоче мінятися сам. На його думку, інші мають мінятися, а він мінятися не буде. Він повинен зрозуміти, що це – робота, важезна робота. Та подивися ти на фото Порошенка нинішнього і порівняй з тим, яким він був, коли пішов із президентської кампанії!

         Створи, зроби хоча б один крок, покажи, що ти створюєш справжню європейську систему управління. Ти не показуєш нічого, лишень погіршуєш ситуацію. Все, що ти критикував, ти лишив або поглибив. Так, зараз у владі не всі куми чи армійські друзі. Але ж у тебе взагалі якийсь дивний принцип підбору людей. Замість того, щоб звужувати коло своєї некомпетентності, ти його збільшуєш до неможливості.

        Нова реальність з’явиться десь із жовтня наступного року. У Зеленського був мандат покінчити цілком із усім, в жодного президента не було такого мандата. Все ті ж Порошенко, Янукович, Ющенко особливо – вони приходили до влади і кожному треба було з кимось рахуватися, йти на компроміс. У Зеленського ж була вся повнота влади, та він не зробив нічого. Ми повернулися в ту ж позицію, котра була до Порошенка.

        Тому я не беруся, навіть не хочу щось прогнозувати. Я можу сказати одне: я реально думав, що буде краще. Він молодий, він хоче щось змінити, він не хоче корупції, його не цікавить багато речей, котрі цікавлять це покоління “недосовка”: велика машина, величезний будинок, палац, всі ці блага… Навіть я, скептик, гадав, що він займатиметься іншим.

          Нашій СИСТЕМІ все одно, з кого складається парламент. Що політолог, що зоолог, що масажист…

 Олексій Голобуцький, політтехнолог, співзасновник Агентства моделювання ситуацій 

Липень17/ 2020

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України