• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПРОКУРАТУРА ЛЬВІВЩИНИ РОЗПОЧАЛА БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Прокурори Львівщини займають принципову позицію у запобіганні корупції, зокрема усунення наслідків вчинення корупційних правопорушень посадовими особами органів місцевого самоврядування. Насамперед йдеться про скасування рішень, які були прийняті за умов існування реального конфлікту інтересів.

Зокрема, Львівський апеляційний адміністративний суд підтримав законність вимог прокуратури області та задоволив позов про скасування рішення Боложинівської сільської ради Радехівського району про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою фізичній особі щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території с. Вербляни. При цьому суд встановив, що згадане рішення прийнято в умовах реального конфлікту інтересів, отже є незаконним та підлягає скасуванню.

З аналогічних підстав задоволено позов Золочівської місцевої прокуратури та скасовано незаконне рішення Бібрської міської ради, яким надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування будинку, господарських будівель та споруд.

Загалом прокуратурою уже заявлено до суду 17 позовів про скасування рішень органів місцевого самоврядування, що прийняті за умов реального конфлікту інтересів.

Прокуратура Львівщини

Повідомляє:Стрий.NET

 

Березень13/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України