• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ПРОЙШОВ 11-й МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЗАШКІВ

17-18 Червня відбувся 11-й молодіжній фестиваль Зашків. Фестиваль започаткований 11 років тому в історичному селі, де народився провідник ОУН, Герой України Євген Коновалець.

Фестиваль розпочався “Від Степана до Євгена”, від пам’ятника Степана Бандери в м.Львів до пам’ятника та садиби Євгена Коновальці в селі Зашків. Навіть незважаючи на дощ, на велопробіг прийшло чимало людей, близько 100 учасників стартувало об 11-й годині, очолив колону Сергій Василюк соліст гурту Тінь Сонця.

На фестивалі були військові, які провели військові навчання показ військової техніки, та провели виступи собак. Поліціанти читали лекції для молоді. Проводились іделогічні дискусії, інтелектуальні дискусії на різні теми. Проводились навчання школа виживання та медицини. Також був проведений футбольний турнір босоніж, серед учасників фестивалю. Форум Української книги.

На сцені виступали молоді таланти Зашкова, Жовкви, Львова, ближче під вечір їх змінили професійні виконавці: Зеновій Медюх, Христина Панасюк, Рай із Твоїх Снів, ЛТК, Юлія Качула, HoLLy Lond? Gays Band, Друже Музико, Залізний Хрест, Тінь Сонця.

На фестивалі було залучено дуже багато волонтерів з різних громадських організацій, та порадувало те що багато з тих волонтерів з м.Стрий та Стрийського району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юрій Важний

Червень19/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України