• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ПРОБЛЕМА В ТОМУ, ЩО ВИ ПО-ІНШОМУ ЖИТИ НЕ ХОЧЕТЕ

Корупційний консенсусфатум мого рідного Стрия, де все побудовано на культі продажництва. (Коротка розвідка місцевої проблематики)

Консенсус – таке гарне слово чи не так!??. Кращого визначення не підшукати.

Нині у місті, як на мене, склалася ситуація ідеального корупційного консенсусу – це коли усі сторони більш менш задоволені тим станом речей, який є. Розумієте, увесь міський істеблішмент сьогодні презентований волею і підписом однієї людини. І тут ви скажете – та що ти таке верзеш, у нас 34 депутати, у нас громадські організації, у нас…

А що у нас? Пані лягла і просять – ось позиція трьох десятків мандатаріїв, які присягали вам 4 роки тому. Вони присяги дотримали – вони лежать і просять. Просять і отримують. Просять від імені людей, а отримують для себе. Класно, правда?! Дбають.

І всі розповідають про правду, права, корупцію, свободу.

Так от, свобода, колеги, це не те, що вам можуть дати чи вже дали, а те, що від вас не можуть забрати.  Тверезе розуміння має витіснити красивий пафос – місто є, громади немає, є трудова діаспора; рада є – влади нема, є прошарок утриманців, які заробляють посадами і мандатами.

Це і є корупційний консенсус, з якого ми починали. Це те, що масово паралізує міське зростання в усіх напрямках і породжує потребу у рабській любові і схилянні, які стали фатумом мого рідного міста, де все побудовано на культі продажництва.

І проблема не в тому, що я так жити не можу, проблема в тому, що ви поіншому жити не хочете.

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради, журналіст, адвокат

Січень27/ 2020

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України