• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ПРОБА НАС НА МІЦНІСТЬ ОСНОВНИХ ІДЕАЛІВ: РОДИННИХ І НАЦІОНАЛЬНИХ

От, панове, не писала б я про цю ходу збоченців в Києві під патронатом Порошенка та охороною псів Авакова, коли б ця звезена звідусюди хвора мерзота не була лише маленькою і дуже показовою ланкою ланцюга, на якому приготовано повісити в останніх національних конвульсіях Україну (не дочекаєтесь, бо Юда таки сам і повісився!).
Про що я? Йдеться про теперішні дії міносвіти, а точніше міністерства з нац.- і сексменшин ім. Грінєвічь щодо випуску в райдужний світ Інструктивно-методичних матеріялів з антидискрімінаційної експертизи підручників для 1-го класу так званої «нової школи», які є блискучим ідеологічним підґрунтям цього параду сатани:
а) хлопчик не має поводитися як лицар, а дівчинка як панночка, бо це «несучасні поведінкові стандарти»;

б) дівчинка з лялькою; хлопчик, що допомагає нести вудочки; чоловік, що прагне офіцерської служби чи чоловік, що ремонтує майданчики, – це «погані гендерні стереотипи»;

в) мама, що миє дівчинку чи нарізає капусту, і тато, що робить полички в гаражі, – це «хибні гендерні стереотипи»;

г) найсвятіші номени «мама», «тато», «батьки» – це «дискримінація за сімейним станом»;

ґ) гасло «здоров’я дитини – багатство родини» виявилося «дискримінацією щодо інвалідів»;

д) люди на тлі пейзажів – це «гендерне навантаження», якого слід уникати…

і врешті вершина «експертизи» – це, як завше, мовне питання: «мова наша – солов’їна» – це «дискримінація за етнічною ознакою», бо носії інших мов не називають їх солов’їними…

І цей перелік, панове, не має меж…
Отже, що за установа це робить на замовлення Грінєвічь: Інститут модернізації змісту освіту, НА педагогічних наук України, Інститут педагогіки НА ПН України. Звісно, за цим стоїть так звана політична партизанка, себто ГО – Громадська організація «Крона. Гендерний інформаційно-аналітичний центр“, а також спільнота (чи ліпше – секта за бабло) EdCamp Ukraine. Ідеологом цього хворого гендеризму є Олена Малахова, радниця міністерки освіти (чи нац. і сексменшин Грінєвіч), доцент Харківського національного педуніверситету ім. Г. Сковороди….

Звісно, що без міжнародних «партнерів» тут не обійшлося: німецький Фонд Белля антиідеологічного, антимілітарного, антиродинного, лівацького марксистського спрямування.

Отже, основу для розмивання статей та націй ретельно напрацьовано. Чи вдасться це втілити на нашій святій землі – залежить від нашої з Вами СИЛИ. Це прекрасна проба нас на міцність основних ідеалів: родинних і національних.

А на завершення прізвища авторського колективу цих «чудодійних» рекомендацій: Дрожжина, Дубовик, Єрко, Забуга, Малахова, Марущенко, Михайловська, Салахова, Селіваненко…

Агов! Педагоги! Чи знаєте ви про винятковий інтелектуальний рівень цих експертів???? Озовіться! Чи, може, на наступні роки ви зі своїми дітьми хочете поповнити паради ЛГБТ????

Ірина Фаріон  

Червень18/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України