• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

«ПРАВОСЕКИ» ВІДКРИВАЮТЬ СТРИЙСЬКІЙ ВЛАДІ ОЧІ, ТА ЧИ ВОНА ТОГО ХОЧЕ

19 червня представники ГО «Правий Сектор Стрий» зустрілися з першим заступником Стрийського міського голови Романом Маланієм. Головним питанням цієї зустрічі було подальше перебування на посаді директора МКПП «Комунальник» Василя Васьковича.

Приводом до цього стали повідомлення в мережі ФБ про сумнівні договори сумнозвісного керівника. Клан «Васьковичів», реєструючи фіктивні фірми на членів своєї сім’ї, ганебно краде бюджетні кошти. Про все це представники ПС повідомили прокурора місцевої прокуратури Леськовича І.Б. та його заступника Касприка М., начальника Стрийського ВП ГУНП у Львівській області І.П. Малиша, звернули увагу посадовців, що інформація про злочинну діяльність клану «Васьковичів» оприлюднена в соціальних мережах і потребує негайного реагування.
Наступна зустріч, на якій представники силових структур пообіцяли надати повну інформацію з приводу порушених питань, запланована на 9 годину 21 червня.

Юрій ЛЕВИЦЬКИЙ

Червень20/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України