• Сьогодні: Понеділок, 6 Липня, 2020
Інфо ПС

ПОТРІБНО БОРОТИСЯ НЕ З БІДНИМИ ЛЮДЬМИ, А З БІДНІСТЮ

Наповнювати бюджет країни потрібно системно, ухвалюючи законопроєкти, які покращать становище малозабезпечених верств населення.

Зараз уряд намагається наповнити діряву казну, розпочавши боротьбу з бідними людьми – вносяться пропозиції про перегляд видачі субсидій, жорсткішими стають норми, хто саме може її отримати, відмовляють у субсидії тим, у кого є борги за комунальними платежами, а також планують перевіряти минулі періоди у всіх тих, хто її отримував.

Окрім того, можновладці навіть йтимуть на порушення Конституції. Конституція гарантує, що банківські рахунки клієнтів є банківською таємницею. Але урядовці планують перевіряти, скільки ж коштів є у субсидіанта на рахунках. Перевірятимуть, чи виїздила така людина за кордон, чи купувала цінні речі. І все це за минулі періоди. Якщо ж знайдуть невідповідності, кошти потрібно буде повернути, ще й штраф сплатити!

«Батьківщина» неодноразово зверталась до керівництва країни з пропозицією розглянути пакет законопроєктів, які вже є зареєстрованими. Вони допоможуть і бюджет країни наповнювати, і покращити становище малозабезпечених верств населення.

Через виведення коштів в офшори бюджет щорічно втрачає до 36 млрд грн, а загальний обсяг офшорних схем сягає 120-200 млрд грн на рік, але чомусь законопроєкт «Батьківщини» вже третій рік не ставиться на голосування. Чомусь навіть не порушується питання зменшення зарплат топменеджерам державних компаній, суддям, прокурорам тощо. Не переглядаються тарифи, аби зменшити вартість послуг. Простіше відібрати у багатьох бідних, ніж у декількох багатих!

 

Вадим ІВЧЕНКО, народний депутат України

Вересень21/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України