• Сьогодні: П’ятниця, 25 Вересня, 2020
Інфо ПС

ПОСТУПІТЬСЯ МІСЦЕМ ПЕРЕД ТЕЛЕВІЗОРОМ І КОМП’ЮТЕРОМ ДІТЯМ!

“У понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн” – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом будуть транслювати українські телеканали і YouTube-канал Міністерства освіти і науки”, – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства освіти. 

Уроки будуть транслюватися з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

За кожним класом закріплений телеканал або медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості подивитися їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплені такі телеканали:

5 клас – Плюс-Плюс і 112 Україна,

6 клас – ZOOM і News One,

7 клас – ZIK,

8 клас – Індиго та УНІАН,

9 клас – Рада і UA: Культура,

10 клас – UA: Перший,

11 клас – М1.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити на сайті Міносвіти.

На YouTube-каналі Міносвіти в описі під кожним відео вчителі також будуть залишати домашні завдання на закріплення теми, а посилання на електронні версії підручників можна буде знайти в описі під відео.

Зйомки уроків відбуваються в Новопечерський школі Києва, а в відеоуроках беруть участь провідні українські музиканти, актори і спортсмени.

Квітень05/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України