• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПОРОШЕНКО – ВЕРХОВНИЙ МАФІОЗІ

Порошенко довершив те, що розпочав Янукович, але не встиг закінчити. Порошенко перетворив клуб олігархів із рівноправних партнерів у групу підпорядкованих йому васалів.

Порошенко править за допомогою закритої кліки найбільш довірених поплічників. Він узурпував практично всю реальну владу в своїх руках, що є посяганням на Конституційний лад.

Порошенко повністю підпорядкував собі парламент. ВРУ, як найвищий орган представницької влади зруйнований і не виконує своїх конституційних повноважень: законотворчої, контрольної та формуючої виконавчу гілку влади. Парламент перетворився в декоративний орган, який освячує замовлення кліки Порошенка.

Перетворив правоохоронні органи і суди в обслуговуючі кліку Порошенка структури. Контроль ЗМІ набув загрозливого стану. Кадрова політика Порошенка злочинна-руйнівна (катастрофічно непрофесійний уряд штовхає Україну до економічного краху і катастрофічного зубожіння народу).

Порошенко відповідальний за руйнування банківської системи України і пограбування мільйонів українців. Порошенко на догоду Путіну штовхає Україну до капітуляції і знищення української держави: а) толерує безкарність московської “п’ятої колони”; б) сприяє російському бізнесу в Україні; в) блокує юридичне визнання факту російської агресії проти України, не припиняє дипломатичних відносин з агресором РФ; г) пішов на капітулянтські мінські домовленності (план Путіна на знищення України) і вперто не бажає шукати виходу з цього глухого кута.

Насправді політика Порошенка типово колабораціоністська, тобто зрадницька. Крім того інтереси російської мафії мають багато спільних інтересів з мафією українською (порошенківською). Звісно, що Порошенко є головним джерелом корупції в Україні.
Тобто, політика Порошенка, спрямована на нестримне особисте збагачення, є антинародною і загрозливою для Української держави.

Українське суспільство повинно нарешті зрозуміти: владарювання Порошенка і збереження повноцінної української держави речі несумісні, тому завдання суспільства – змусити його відійти від влади і належним чином покарати.

Смішно і гидко читати ще про якісь рейтинги Порошенка. Це просто непристойно. В суспільстві повинна відбуватися жвава дискусія, як повинен бути покараний Порошенко, як повернути з офшорів награбовані в Україні багатства.

Степан ХМАРА, Герой України

Травень30/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України