• Сьогодні: Четвер, 24 Червня, 2021
Інфо ПС

ПОПУЛІЗМ НЕ ПРАЦЮЄ

У 2019 році до влади в країні прийшов колективний «совок», войовничий і неосвічений

І цей “совок” руйнує Україну.

          У Радянському Союзі теж любили тасувати керівників, звинувачувати їх у провалах і невдачах. А коли не дуже часто тасували, так це називали “застоєм”, як у брежнєвську епоху. Але проблема була у неефективності самої системи. Можна було міняти міністрів та інших чиновників, можна було залишати їх на посадах на десятиліття. Головне – радянський “реальний соціалізм” не працював.

         Так і в Україні – популізм не працює. І не спрацює. Скільки не викидай сміття з повітряної кулі, вона не злетить, якщо в ній все одно залишається непідйомна вага. Куля все одно впаде – як на голови інфантильних прихильників Зеленського, так і на голови тих, хто не голосував за колишнього телевізійного коміка. Крах інституцій неминучий, вони і так вже тримаються на чесному слові. Ілюзій бути не повинно.

         Але якщо хочеться пустити пил в очі – будь ласка, все одно нічого іншого ви не вмієте, все одно нічому іншому ви не навчитеся. Адже пускати пил в очі – це єдина справжня спеціалізація “совка”.

Віталій ПОРТНИКОВ

Травень18/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України