• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ПОПРИ НЕБАЖАННЯ ВЕРХОВНОГО І ГЕНЕРАЛІТЕТУ ДОБРОВОЛЬЦІ БУЛИ, Є І БУДУТЬ… БОРОТИСЯ ПРОТИ ВОРОГІВ УКРАЇНИ НА ВСІХ ФРОНТАХ – І ЗОВНІШНІХ, І ВНУТРІШНІХ 

КОМАНДУВАЧ ООС ВИСТУПИВ ПРОТИ ДОБРОВОЛЬЧИХ ФОРМУВАНЬ

    Командуючий операцією ООС Сергій Наєв виступив проти присутності добровольців і волонтерів на передовій.

Що стосується людей, які раніше їздили для виконання незрозумілих завдань в зону бойових дій, які не мають законного права мати зброю. Тепер люди, які не входять до складу жодної силової структури, офіційно, згідно з нормами закону, позбавлені права перебувати в зоні бойових дій“, – заявив Наєв.

Командуючий ООС додав, що в районі бойових дій будуть знаходитися тільки Збройні сили України і підрозділи інших силових структур ООС.

Наєв називає добровольців, які протягом 4 років виконують найскладніші задавдання пліч-о-пліч із військовими ЗСУ – незрозумілими особами з незаконною зброєю. А отже, фактично відкрито називає воїнів-добровольців бандитами, що є неприпустимим, вважаючи на те, скільки вдалих операцій проти ворога було зроблено добровольцями за ці роки та який внесок був зроблений ними у цій боротьбі. Добровольці керуються законом України про їхнє право зі зброєю в руках захищати свою територію, проте, цілком очевидно, що очільникам держави не до вподоби існування структури, що не підпорядковується їхнім командам, а протидіє ворогу за покликом серця і здорового глузду.

 ДУЖЕ НЕ ЗАЗДРИМО ТИМ, ХТО НАВІТЬ ДУМКИ ПРИПУСКАЄ ПРО «ВИВЕДЕННЯ» НАС ІЗ НАШОЇ ЗЕМЛІ!

     Буде це ато, оос чи іншого роду організація. Будуть у командуванні герої, боягузи або заробітчани.
Ми воюємо за С В О Ї землі на С В О Ї Й землі з того моменту, коли офіційна влада не могла зрозуміти, що взагалі відбувається в країні. Коли виявилося, що Збройних Сил у нас якби нема, бо роками все розкрадалося (а нинішня влада не могла про це не знати, бо всі попередні роки теж була при владі). Коли влада НЕ МОГЛА ДАТИ ВІДСІЧ ВОРОГУ і жодна з оборонних структур не працювала, як мала би при збройному вторгненні в нашу країну.
На захист цієї країни стали ми – добровольці – прості хлопці та дівчата, не офіцери і не генерали, не герої, не зірки і не відомі блогери – прості українці.

П’ятий рік ми воюємо поза всіх структур. Питання «чому?» виллє багато бруду на командування та Збройні сили, чого робити на радість ворогу ми не будемо.

Але жоден черговий ганебний боягуз-«пєрємірщік» не буде ганьбити та знецінювати роль добровольчих підрозділів в цій війні!

Всі наші дії завжди узгоджені та опрацьовані разом із відповідним командуванням підрозділів ЗСУ, які стоять на місцях (читай – на передовій.- ред.).
Добровольці Правого Сектору брали участь у зачистках Карлівки, Пісок, Авдіївки, Красногорівки, Мар’їнки, Савур Могили, Степанівки, Белокамянки; тримали позиції в ДАП, на шахті Бутівці, Зеніті, Марїнці, Опитному, Крутій Балці, Василівці, Верхньоторецькому, Зайцево; звільняли лівий фланг Авдіївської промзони, займали позиції в авдіівському лісі та дач в р-ні Крутої Балки; десятки зайнятих метрів в сірих зонах Пісок, Камянки, Горлівському напрямку; та багато інших проведених успішних операцій.
І ой як не гарно з вашого боку, не шановний Наєв, казати «виполняют непонятні заданія» про операції, в ході яких звільнялися території України, про операції, в яких гинули за ці території наші люди – українці; і не важливо тоді чомусь було, є в них у кишені військових квиток чи ні – добровольці на рівні з бійцями ЗСУ виконували і виконують усі, поставлені по звільненню територій, завдання.

Ми, громадяни України, які п’ятий рік захищають свої землі, дали б вам пораду, на яку ми маємо, в силу свого величезного досвіду, право. Військову операцію треба починати зі звільнення метр за метром українських земель, а не з оголошення чергового зрадницького перемир’я; з боротьби з контрабандою, яка, звичайно, сьогодні вами очолена. Бо треба бути сліпим, щоб не бачити накати фур на асфальті у Волновасі, Мар’їнці, Верхньоторецькому, Майорську…

Дякуємо всім за вашу турботу та переймання – ми, як і п`ять років тому воювали, воюємо і будемо воювати за свою землю.
І дуже не заздримо тим, хто навіть думки припускає про «виведення» нас із нашої землі. Особливо, якщо ці люди – совкові генерали, які вчилися в московії.

Друг Да Вінчі, командир Першої Окремої Штурмової Роти ДУК ПС

ЗНИЩУЮЧИ ВІЙСЬКОВІ ПІДРОЗДІЛИ ДОБРОВОЛЬЦІВ, МИ, ЯК ДЕРЖАВА, ВТРАЧАЄМО НАЙКРАЩІ БОЙОВІ ОДИНИЦІ НАШОГО ВІЙСЬКА

    Керівництво Операції Об’єднаних сил прийняло рішення про остаточну заборону знаходження добровольців на фронті.
Безцінний людський ресурс, громадяни, котрі готові воювати безкоштовно за свою країну, виявилися непотрібними нинішньому командуванню. Це свідчить про те, що воно не здатне усвідомити цінності цих добровольців, зрівнятися з ними у патріотизмі і відданості.
На війні окрема людина практично нічого не значить. Значать військові підрозділи – від взводу (чоти) і вище. І, власне, силою є саме підрозділи, вони є одиницями на війні. Отож, фактично знищуючи військові підрозділи добровольців – найбільш досвідчені, найбільш мотивовані, БІЛЬШ ДИСЦИПЛІНОВАНІ – ми, як держава, втрачаємо найкращі бойові одиниці нашого війська. Пропонуючи влитися добровольцям у нинішню чим далі, тим менш мотивовану і вкрай погано керовану армію, де знову буйним цвітом розквітли пороки радянської та української (до 14-го року) армії, ми навряд чи зробимо армію сильнішою. А от добровольців – точно зробимо слабшими.
Я вже не питаю про те, чим заважали організації парамедиків-волонтерів, котрі завжди надавали набагато ефективнішу допомогу пораненим, аніж штатні структури. За рішення усіх прогнати від фронту будемо платити дуже дорого.
Сьогодні був на зустрічі з військовими. Військові скаржилися, що нинішня система правових та неформальних стосунків у армії на руку «аватарам» і тим, хто прийшов у армію за легкими грошима, а не воювати. Командирам, котрі реально хочуть робити зі своїх батальйонів і рот сучасну боєздатну силу, дуже тяжко, оскільки на вищому рівні часто домінує совкове окозамилювання та показуха. Внаслідок цього, а також внаслідок цілеспрямованої кадрової політики, лишилося надто мало командирів високого рівня з реальним польовим досвідом.
Те, що добровольців не змогли інтегрувати у спецназ, звичайні війська чи сили спеціальних операцій – це є безпосереднім нашим, України, провалом цих відносно мирних років. Це ще раз свідчить про те, що ми за цей період втрачаємо свої шанси у майбутній, неминучій, битві.

Igor Lutsenko

    Схоже на те, що верховний і генералітет свідомо провокують кривавий конфлікт між відгодованими спецназівцями-силовиками і фронтовиками-добровольцями. Просто важко уявити, яким ще чином перші можуть роззброїти і відправити в тил других! А от кому це вигідно – видно неозброєним оком…

Липень14/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України