• Сьогодні: П’ятниця, 6 Серпня, 2021
Інфо ПС

ПОЛІТИКА – ЦЕ НЕ «ВСІМ ХОЧЕТЬСЯ ДОБРЕ ЖИТИ»

Політика – це мистецтво управління державою, а не талант-шоу. Політика – це квест для розумних, а не змагання на ідіотизм, безпринципність і «довгі руки».

Останні роки щодня спостерігаючи за процесами, які відбуваються в Україні, переконуюся, що ми котимося до чергового страшного Майдану. Знову вийдуть сотні тисяч, а спостерігати будуть мільйони… Між одними й іншими – прірва. Прірва ціннісна і інтелектуальна… Більшість суспільства в гонитві за виживанням втратила гальма і думає, що сам по собі нічого не вирішує. Я не пишу про політиків-злочинців, які крадуть, бо їх місце за ґратами… Мова про нас усіх… Про тих, хто приводить до влади казкарів-крадіїв, хто дістає з забуття тих, через яких гинуть хлопці на Сході.

Чому порядні політики не мають шансів пробитися? Як мені вчора сказав один знайомий: «Тань, ти ж розумієш: або достойна людина, або гроші. Гроші не липнуть до нормальних». Політика вищого ешелону – справа багатіїв… Без принципів, гальм, дружби… Це змагання валіз і КАМАЗів з грошима.

Політику роблять «головні кнопки» TV, редактори які тобі шепочуть у телефон, що «все вирішує власник». Політику роблять новини, в яких довгим ланцюгом-сюжетами політичні лідери обіцяють знизити тарифи, закінчити війну, забрати ліцензії у телеканалів. Ні хрена в тому не смислячи… Голову підняли і рота повідкривали ті, кому треба відповідати за статтею «державна зрада». Більшість журналістів мовчать і працюють згідно зі стоп-листами. Всім хочеться добре жити.

Політика – це коли хтось вирішив за гранти, що може піарити кожен пчих «нового обличчя» і підтасовувати чесні рейтинги під «нову надію». Всім хочеться добре жити.

Політика – це коли близькі друзі, яких ти витяг із депресії і забуття, фінансують твого конкурента на окрузі. А керівники ЖЕКів і ОСББ просять 1000$ за те, аби зайти в під‘їзди і залишити листівки в поштових скриньках, консьєржкам або охороні. Всім хочеться добре жити.

Політика – це черга до твого кабінету в день народження, якщо ти займаєш високу посаду. І телефон, який розривається від дзвінків, якщо ти тримаєш політичну хвилю. Всім хочеться добре жити.

Політика – це коли на зустріч приходить фахівець із PR і говорить про «не те обличчя, і не той костюм, сенси – до дупи, головне говорити те, що піпл схаває». Він готовий попрацювати з важким клієнтом протягом півроку за півмільйона доларів за умов, що буде вести ще одну виборчу кампанію. Всім хочеться добре жити.

Політика – це підкуп. Гречка, олія, борошно, цукерки, 200, 500, 1000 грн. В Закарпатті побили рекорд – 1500 грн за голос з підтвердженням-фото з кабінки для голосування. Всім хочеться добре жити.

Політика – це партії без ідеології і структури. В цих партіях не включають у списки людей, які працюють за ідею… Їх швидко посувають із прохідних місць грошові мішки і хамлять… Всім хочеться добре жити.

 Політика – це коли ти оголошуєш про організацію партії і до тебе вишикується черга тих, хто хоче від тебе грошей, а не тих, хто готовий попрацювати безкоштовно. Всім хочеться добре жити.

Політика – це гра олігархів. Вони знаходять улюблену ляльку-політика, дають йому абонемент на постійну присутність в ефірі ток-шоу, охорону, машини, проплачують листівки (борди) на стовпах… Хтось же має бути лобістом їхніх інтересів в парламенті. Всім хочеться добре жити.

Політика – це міфи. «Нові» політики кращі за «старих». Сьогоднішні «нові» з таким інформаційним маховиком точно підуть на пенсію в 30-35 років. І серед нових, і серед інших є порядні і розумні люди, а є злочинці і дурні. Тоді заради чого ця брехня? Всім хочеться добре жити.

 Політикаце мистецтво управління державою, а не талант-шоу. Політика – це квест для розумних, а не змагання на ідіотизм, безпринципність і «довгі руки».  Дуже хотілося б жити саме в такій Україні.

А ви того… співайте пісень єслі шо… Співайте і регочіть… якщо земля наша у нас залишиться.. Може варто включити РОЗУМ… якщо він є?

 

Tetiana Mokridi

Липень18/ 2019

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України