• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Поліція Львівщини отримала Середу

Керівником Головного управління поліції у Львівській області призначили Валерія Середу, ректора державного університету внутрішніх справ, інформує сайт Міністерства внутрішній справ України.

Валерій Середа брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» у 2014 році і в його складі перебував у зоні бойових дій. З 2012 року Валерій Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, який очолив у 2014 році.

Нового начальника поліції Львівщини 13 грудня представив заступник голови Національної поліції України Олександр Вакуленко.

Генерал Валерій Середа замінив на посаді полковника Дмитра Загарію, який був обраний очільником поліції у 2014 році у відкритому конкурсі, завдяки вимозі громади і якого назвали першим «народним поліцейським».zagariya Дмитро Загарія був поранений на Донбасі у лютому 2015 року. Його, наразі, запросили на роботу в міністерство, поки що невідомо, на яку посаду.

Грудень13/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України