• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

«ПОКАЯННЯ» СТРИЙСЬКИХ ДЕПУТАТІВ

У 6 річницю розстрілів на Майдані стрийські депутати не знайшли нічого кращого ніж «вшанувати» пам’ятну дату виділенням земельних ділянок – останніх крихт, можна сказати «недопиляного» міста, кому би ви думали?, правильно, майже собі любимим – а точніше своїм рідним: зятям, племінникам і т.п.  Отже, перша комісія перед черговою сесією – земельна, відбулась сьогодні 18 лютого, і що ми бачимо – Рішення Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в якому фігурували родичі діючих депутатів, яке дякуючи депутату Андрію Поврознику та громаді було знято з голосування на минулій сесії 10 грудня 2019 року, знову намагаються просунути але вже з додаванням декількох учасників АТО, для «прикриття» так би мовити!

Все ж таки під тиском громади було прийнято (нарешті по 6-му році війни) рішення про опублікування списків черги на отримання ділянок  для учасників АТО на офіційному сайті міської ради та про вилучення скандального Рішення пов’язаного з родичами діючих депутатів з порядку денного, а чи в останній раз? Побачимо…).

p.s. Цікаво чи вони читали це гасло що висить над ними, а якщо читали чи розуміють про що це?!

Михайло Алєксєєв   

Лютий19/ 2020

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України