• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

ПІД ЧАС СЕСІЇ МЕРА ДРОГОБИЧА ЗАКИДАЛИ ЯЙЦЯМИ

31 січня під час засідання сесії міської ради у Дрогобичі на Львівщині у сесійну залу зайшла група осіб на чолі з місцевою мешканкою, яка закидала президію яйцями. Через хуліганські дії поліція відкрила кримінальне провадження.

Працівник міськради повідомив поліції, що близько 10:20 у сесійну залу зайшла 47-річна місцева мешканка із супроводом. Вони намагались зірвати сесію. Жінка перекрикувала міського голову Тараса Кучму, підбурювала присутніх до порушення порядку. Після цього вона закидала президію яйцями, розповіли у відділі комунікації поліції Львівської області.

Зазначимо, що на засіданні 31 січня дрогобицькі депутати розглядали питання про виділення додаткових коштів місцевій гімназії. За інформацією видання «Трускавець online», всього гімназії потрібно близько 400 тис. грн на рік. Депутати погодилися виділити повний обсяг коштів, яких вистачило б на півроку, і повернутися до цього питання улітку при перегляді міського бюджету. Однак активісти, які прийшли на засідання Дрогобицької міськради, вимагали затвердити одразу всі суму. Після того, як депутати відмовилися це робити, одна з активісток почала кидати яйцями у міського голову та членів президії.

Лютий01/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України