• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ПЕРЕТВОРИМО ВЕРХОВНУ РАДУ В КООПЕРАТИВ – І ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ! ХОЧА У НАРДЕПІВ ЇХ І БЕЗ ТОГО – НУЛЬ…

Останнього тижня пленарної роботи парламент хотів ощасливити нас кількома новими офшорами. За праведними трудами не встигли.
Один із офшорів – у проекті закону про кооперацію, яка може бути хорошим інструментом підтримки нашого аграрного сектора. Та паралельно кооперативи вирішили перетворити в офшори.
Чинне законодавство передбачає, що кооперативні виплати на паї не підлягають оподаткуванню. Легким помахом руки проект закону розширює такі виплати кооперативними виплатами за трудову участь. Та це ж зарплата, скаже кожна думаюча людина. А у версії закону – ні. І звичайно ж, якщо це не зарплата, то зникають відрахування у пенсійний та інші фонди, військовий збір і прибутковий податок.
Браво! Достатньо всіх працівників перевести в кооператив на кооперативну участь – і офшор запрацював.
Але це не єдина офшорна схема. Про податок на прибуток можна забути теж. Бо частка виплат на паї може складати 80% прибутку кооперативу.
Дивно, що депутати ще не додумалися перевести свою зарплату на кооперативні виплати за трудову участь. Кооператив – неприбуткова установа, заробітку тут немає (бо виплати за трудову участь не є зарплатою). Зате ні ЄСВ, ні військового збору, ні прибуткового податку.

 

Віктор Пинзеник

Липень18/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України