• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ-ЗЕМЛЯКА МИКОЛИ ШТИНДИ

57daa2efa4a2

У селі Долішнє Стрийського району вшанували другі роковини загибелі в борні з московськими окупантами новітнього героя, односельчанина Миколи Штинди. Старший сержант загинув 20 серпня 2014 року біля с.м.т. Георгіївка, що на Луганщині.

Цього дня у місцевій церкві та на сільському кладовищі відбулися поминальні заходи. Окрім рідних – матері, дружини, синочків та сестри – вшанувати пам’ять захисника України прийшли представники влади, військкомату, громадських організацій, в тому числі ГО «Правий сектор» Стрийщини, та односельчани. Вони згадали його подвиг, висловили співчуття та щиру вдячність близьким.
Нагадаємо: Указом Президента України №144/2015 від 14 березня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», Микола Штинда нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
А 7 червня минулого року у селі Долішнє відбулося встановлення на будівлі місцевої школи меморіальної дошки випускнику 1994 року Миколі Штинді.

Серпень24/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України