• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ОТ ТОБІ Й МАЄШ! І ЦЕ – В СТРИЮ! НЕВЖЕ Й ДО НАС ПРИЙШОВ «ДАНБАС» З «НОВАРАСЄЄЮ»?

 А все тому, що зійшло з рук першого разу…

Це ж треба, щоб у супердемократичному, архінаціонально свідомому, першопрапоровому Стрию на 27-му році Незалежності пам’ятнику Тарасу Шевченку якісь вандали, харцизяки відламали і поцупили голову!   Тим паче – у міському Парку культури його імені. Правда, так званому. Бо ні культурою, ні відпочинком там і не пахне… Швидше він став небезпечною зоною. Ані патрулів, ані відеоспотереження… Роби, що хочеш! От і роблять. Чи просто з хуліганських дій, чи з ідеологічних міркувань, чи з суто меркантильних, металобрухтових, а, може, й із приватно-приХватизаційних інтересів – такий шматочок землі прихопити!..

Одним словом, Стрийський відділ поліції ЗНОВУ(!) зареєстрував факт вандалізму і встановлює злочинців. А їх інакше і не назвати. Для них же нічого святого немає!

До речі, бронзовий пам’ятник Тарасові Шевченку тут  встановлено 60 років тому. Чи й не до ювілею – така акція?!

А тим часом, світова павутина вже вирує і дає оцінки і місцевій владі, і роботі поліції, і, звісно, тим недоумкам, які це зробили.

Igor Seniv до Стоп РАГУЛЬ.Стрий:

Кульмінація БЕЗДІЯЛЬНОСТІ, ПОФІГІЗМУ ТА БЕЗКАРНОСТІ.

Aljona Gyshuk: Замість дитячих атракціонів рай для наркоманів, дожилися.

Igor Seniv: Вирішити питання було не так складно. Неподалік від пам’ятника стовп електромережі. Можна було б встановити відеонагляд після першого ж “роздягання”, про яке, якщо не помиляюсь, було повідомлено в листопаді 2017. Але кому це потрібно в нашому місці?

Yurij Levickij: Першу заяву подали 16 вересня!!!

Oleg Kostenko: Сучасне обличчя Стрия!

…І так далі.

Так що виявити винних і покарати, змусити їх відшкодувати збитки і відновити пам’ятник, врешті-решт повернути Паркові його проектний статус – Культури і Відпочинку, встановити відеоспостереження тут і в усіх громадських місцях, про що йдеться мало не десятиріччя, – це все має стати дійсно Справою Честі і Стрийської влади, і Стрийської поліції!

 

Василь Алєксєєв

Лютий11/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України