• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ АНТИРОСІЇЗМУ

Антиросіїзм – ідеологія ХХІ сторіччя, яка має врятувати світ від ракової пухлини “руського світу”, полягає в усвідомленні тієї страшної загрози, що несе рф світу й боротьбі з її загарбницькими намірами. На жаль, багато хто й досі не розуміє, що справа не лише в одному путлері, не буде його, буде інший… Так само, як і багато хто не розуміє, чому треба говорити своєю мовою, а не мовою ВОРОГА, кажуть, що це не лише мова путлера а й мова Пушкіна, Толстого, Лермонтова, Чехова тощо. А чи можна бути впевненим, що ці (без сумніву непересичні й талановиті) письменники та поети, якщо би жили в наш час, були би, наприклад, за повернення Криму під контроль української влади? Я вважаю, що ні, тому що їхній талант ще не говорить про те, що вони завше були на боці добра… Можна бути й талановитою особистістю, але ворожою українській нації, тому не будемо захоплюватися чужим, а передусім борімося за своє рідне!
Війна з рф не є випадковістю, ми воюємо, як мінімум, з ХІІ сторіччя, й для нас, громадян України, це боротьба за право на вільне життя нашої нації у власній державі, для московитів (що називають себе росіянами) – це боротьба за нашу смерть як народу, за смерть нашої мови, нашої культури та нашої історії.
1. Росія (Московія, що вкрала цю назву) – була, є і буде споконвічним ворогом України й усього цивілізованого світу, бо тоталітарно-імперський світогляд в’ївся в їхній менталітет занадто глибоко, щоби це можна було змінити в реальній часовій перспективі. Усі сподівання на інше – фантазії мрійників, що занадто дорого коштують багатьом народам, зокрема українському, кримськотатарському, грузинському, молдавському, азербайджанському тощо.    Наявність серед росіян талановитих людей та людей, що борються проти режиму, не може слугувати спростуванням цієї істини, бо переважна кількість перших поділяє (хоча б частково) імперсько-тоталітарні погляди їхньої батьківщини, а других – занадто мало, щоби вони могли змінити свідомість цілого народу.
2. Перемовини та підписання договорів з рф є порожньою витратою часу та грошей, бо росія ніколи не переймалася тим, що скаже світ на її порушення будь-яких умов та угод. Вона виконує лише те, що їй вигідно й допоки їй це вигідно…
3. Російська мова, література та культура є провідниками ворожої ідеології, тому є шкідливими для інших народів. Російськомовному, вихованому на російській літературі й культурі, громадянину України важче вистрілити в росіянина, аніж тому, для кого російська мова, культура й література є чужою й незрозумілою. Результат маємо (Крим, Донбас…)
4. Право “УПЦ” МП на існування в нашій державі – це не “свобода віросповідання”, а це свобода ворогові пропагувати людовбивчі ідеї “російського світу”, бо “УПЦ” МП – то не є Церква, то є філія ФСБ РФ.
5. Продовження дипломатичних і торгівельних зв’язків із ворогом – НЕПРИПУСТИМО. Усі виправдання таких відносин з Імперією Зла – порожні балачки, що намагаються виправдати продаж Батьківщини.
Треба в кожному колективі (фірмі, організації, групі студентів і навіть класі школярів) створити патріотичні групи Антиросійського фронту, які би мали за мету повну українізацію й недопущення будь-чого ворожого (=російського, бо рф офіційно ВР України визнала країною-агресором) шляхом тиску (бойкоту тощо) на всі російськомовні й проросійські елементи.  Досить панькатися з “5-ою колоною”, досить боятися “спровокувати путлера” (як йому буде треба, то він і сам “себе спровокує”, а поки що ми його заохочуємо до подальшої агресії своєю кволою реакцією на його загарбницькі дії)!

Хто підтримує мою ідею, починайте діяти! Не бійтесь бути першими! Все почнеться з першої групи, де зараз говорять російською, а завдяки Твоїй, патріоте, що зараз читаєш ці рядки, і твоїх друзів-однодумців діяльності перейдуть на НАШУ УКРАЇНСЬКУ МОВУ! З фірми, де замість ворожого “утра”, з’явиться наш “добрий ранок!” З якого-небудь десятого чи дев’ятого (а може й молодшого) класу, де Ти, патріоте, навчиш однокласників шанувати нашу рідну країну й її співучу мову! Не важливо, з якого Ти міста чи села, не важливо, хто Ти за фахом або скільки Тобі років. Головне – Твій патріотизм і Твоє бажання діяти всупереч усім перешкодам і всім ворогам!

Успіхів Тобі, патріоте! Не дамо жодного шансу московітам! Слава Україні!

Юрій ІЛЬЧЕНКО

Листопад06/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України