• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Обережно, шахрайство!

До Стрийського відділу поліції  звернувся місцевий мешканець, представник Спілки ветеранів Афганістану і  повідомив, що у центрі міста невідомі особи. представляючись ветеранами Афганістану, збирають кошти наче на потреби бійців АТО.
Правоохоронці встановили особи причетних до шахрайства. Ними виявилися 49-річний та 54-річний жителі Одеської області, 27-річний мешканець Івано-Франківської області та 49-річний мешканець Житомирської області. Чоловіки збирали пожертви, представляючись учасниками АТО та показуючи їм «липовий» дублікат посвідчення ветерана війни – учасника бойових дій в Афганістані. З‘ясувалося. що вони не мають жодного стосунку ні до бойових дій в Афганістані, ні до участі в антитерористичній операції на сході України.
Працівники поліції вилучили скриньку для пожертв, у якій було 1921 гривня. За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією шахрайство. Досудове розслідування триває.

Ольга Марцинюк,

прес-секретар Стрийського відділу поліції

Липень14/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України