• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

О. Арестович: Путін непомітно окупує Білорусь

 

 Окупаційна політика Кремля несподівано повернулась проти Білорусі, яку Путін непомітно для всіх окупує вже цього літа під виглядом військових навчань. Таку думку висловив в Facebook військовий експерт Олексій Арестович.

Він зазначив, що Росія піде по вже протоптаному шляху, як це було з навчаннями “Кавказ-2008”, якими вона прикривалася для вторгнення в Грузію. Пізніше був “Кавказ-2012”, який став відправною точкою для окупації Криму. Тепер, за словами, експерта, масштабні навчання “Захід-2017” в Білорусі можуть посприяти окупації цієї країни.

“Поки все дружно чекали підлянки від Кремля десь в Прибалтиці чи Одесі, Путін знайшов простий і витончений вихід – окупувати Білорусь. Російські війська, які зайдуть на територію республіки влітку цього року, під егідою масштабних навчань “Захід-2017″, швидше за все, там і залишаться (по крайній мере, частково)”, – написав Арестович.

Експерт вважає, що такий крок з боку Росії допоможе Кремлю відкрити ще один потенційний фронт проти України, тим самим практичний взявши її у “котел”.

Однак крім України під загрозою нападу виявляться і інші країни – Прибалтика, Польща.

“Таким чином, влітку цього року радикально зміниться вся військово-політична обстановка в Східній (а потім і всієї) Європі. Опротестувати м’яку окупацію Білорусі у Заходу немає формального приводу: Білорусь і РФ – в одному Союзній державі”, – пише експерт.

Нагадаємо, ще влітку екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов передбачав, що наступний удар Росія може завдати по Білорусі. Він зазначав, що Росія розмістила танкову армію в Смоленську, який межує з Білоруссю, і готується це явно не для України.

У свою чергу лава комітету із закордонних справ Європарламенту Ельмаром Брок заявляв, що, якщо Російська Федерація буде зазіхати на територіальну цілісність Білорусі, то НАТО і Євросоюз можуть розглянути можливу відповідь на дії Кремля.

Січень27/ 2017
  • riter Відповісти
    6 років тому

    Росія піде по вже протоптаному шляху, як це було з навчаннями “Кавказ-2008

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України