• Сьогодні: Неділя, 16 Травня, 2021
Інфо ПС

НОВИМ КУРСОМ – ВПЕРЕД, ДО ПЕРЕМОГИ ПОПУЛІЗМУ І ЛОКШИНІЗМУ!

У Стрий 2 листопада 2018 року прибула постійний кандидат у президенти Юлія Тимошенко для зустрічі зі стриянами.

“Стрияни” також прибули у Стрий автобусами та мікроавтобусами, зупинившись в районі лазні та заправки ОККО.  

“Стриянами” ці декілька сот – а не 20-ть і навіть не 5 чи 2 тисячі, як дехто вважає,- людей були лише зараз, бо завтра, післязавтра і так далі вони стануть “дрогобичанами”, “трускавчанами”, “самбірчанами” і т.д. Куди Юліна дорога проляже.

Що ж до корінного населення, то його було небагато: одні – просто з цікавості, інші – з принципу “ворога треба знати в обличчя”, треті – з протестом, у вигляді плакатів чи листівок.

А прихильники, чи швидше мобільні групи підтримки, приїхали з усієї Львівщини (Львів, Дрогобич, Сколе, Турка, Самбір, Миколаїв, Жовква, Новий Розділ, Пустомити, Городок). Всі вони були забезпечені «сухпайком» і водою, а ще, за чутками, 200 грн по закінченні акції.

Тож сто разів правий Остап Дроздов, закликаючи спустити усіх політиків із 30-річним стажем, творців новітньої Руїни-України, скопом в унітаз! (https://www.youtube.com/watch?v=LHw8Sfo9Hyw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3zMUTa2b5T6SJ_evLnYBq7H7cRXIv1qS4wvH7sQkdfqcQqcHyqFUVG0Ho)

Листопад03/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України