• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

НОВІ ПОДАРУНКИ ДЛЯ КУМА ВІД МЕРА

19.04.2017р. відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради, де розглянуто питання про тарифи на послуги з вивезення побутових відходів для ТзОВ «Комунальник-1». Прийнято рішення, за яким тариф з 7,07 грн збільшено до 8,25 грн (без ПДВ) у місяць на 1 особу.

Одним із чинників зміни тарифу вказано індекс зміни мінімальної заробітної плати. Так ось, у тарифі 7.07 (попередньому) закладено заробітну плату 5000,00 гривень! Чи є потреба збільшувати, якщо середня заробітна плата по Стрию та Стрийському районі становить неповні 3000,00 грн?!
Що стосується пального – витрати на пальне розраховані відповідно до кількості автомобілів, які мають вивозити сміття з м. Стрия. Але наші герої пішли далі. Щоденно п. В. Васькович знімає 4 автомобіля, якими заплановано вивозити сміття з м. Стрия (вартість пального та інші витрати на які закладено в нашому тарифі), направляє їх до м. Львова для завантаження сміттям, яке завозить на Стрийське сміттєзвалище.
А тепер подумаємо спільно, чи може бути такий тариф економічно обґрунтований????? Звичайно – НІ!

Тому і не було громадських слухань, щоб не задавали незручні питання громадяни м. Стрия. З повною відповідальністю заявляю – всі попередні громадські слухання (перевезення, вода, ЖКП) проводилися з грубим порушенням Положення про громадські слухання, порядку їх проведення. А в даному випадку взагалі проігнорували думку громади. В такий спосіб міський голова вирішив зробити подарунок для КУМА, обібравши своїх виборців.
Дякуємо ТОБІ, владо, за це!
Олена ХРОМЕЦЬ

Квітень23/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України