• Сьогодні: Субота, 31 Липня, 2021
Інфо ПС

НІКОЛИ НЕ БУЛО І НЕМАЄ ЗАРАЗ НІЯКОГО ОКРЕМОГО ІМПЕРСЬКОГО «РУСКАВА НАРОДА»

Перші три частини Енеїди Котляревського були надруковані за рік до народження “создателя соременного литературного язика” Алєксандра Пушкіна. За рік до його народження. Коли Сашку Пушкіну було лише 10 рочків, з’явилося видання поеми зі словником-додатком “малороссийских слов”.

Дореволюційне енциклопедичне видання Брокгаузена і Ефрона визнає, що в «Енеїді» був здійснений перехід від староукраїнської мови до сучасноїрозмовної. Як, куди рускоміровцям запхнути цей факт? Він каменя на камені не лишає від вигадок про ініціатіву Леніна “по сазданію атдєльнава ат рускава украінскава народа”.

Не кажу вже про ідіотські легенди про українські інтриги Австрійського генштабу в часи 1-ї світової.    Чому рускоміровці не можуть визнати існування окремої мови і окремої української нації? Бо тоді виявиться, що ніколи не було і немає зараз ніякого окремого імперського «рускава народа». А є імперська бюрократія, яка століттями тупо використовує цей міф для утримання в скрепах різноликої етнічної маси від Карелії до Камчатки.

Імперію ліпили вахтовим методом без проектної документації, тому імперія вийшла “вєлікай, но нєпастіжімай”. Трохи ординського свавілля, відеречко візантійщини, контрабандне християнство, анексія самоназви українців-русинів, німецькі вигадки про всюдисущіх норманів… Монголи, греки, українці, німці, а в 20 столітті євреї, грузини, латиші з поляками ліпили імперський народ з того сміття, яке за «папіть-пажрать» готове було терпіти будь-яку наругу.

Ресурси на будівництво бралися завжди з пограбування свого власного населення, якого потім німці-царі, вожді-грузини-євреї захищали від всіляких чужих окупантів. Ну, як у тому дебілкуватому епізоді з серіалу про ментів: наша корова, нам ее и доить…
І от за цією сранню у 16 відсотків рабів з паспортами України після 4 років війни ностальгія і “любовь-уважєніє к Путіну” (за рейтингом).

Щось таке диявольське знає Путін про темне підсвідоме людей, якщо після всього, що уже відомо і про імперію, і про царя, вони готові піти на фарш заради його “вєлікіх експєрімєнтов”…

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник, екс-президент НТКУ

Вересень09/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України