• Сьогодні: Неділя, 24 Жовтня, 2021
Інфо ПС

НЕВЖЕ КІНЕЦЬ ЕПОХИ… ХАОТИЧНОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА В СТРИЮ?

           Депутати Стрийської міської ради затвердили підписання договору з ТОВ «Грінера Україна» щодо управління Стрийським полігоном захоронення ТПВ. Компанія забезпечить впорядкування «тіла» сміттєзвалища, втрамбовування відходів і повне накриття його шаром ґрунту. У планах щомісяця упорядковувати 1 га території.

          Уже зовсім скоро мешканці навколишніх сіл і районів міста не збиратимуть зі своїх парканів поліетиленові пакети після кожного пориву вітру. Також більше не буде неконтрольованого завезення сміття.

Цілодобово вестиметься відеонагляд, і кожен зможе проконтролювати, які машини заїжджають на сміттєзвалище і скільки завозять сміття.

          Засновник компанії Богдан Михалусь має 20-літній стаж роботи у керівництві полігонами США, тепер в Україні запроваджує світові принципи поводження з ТПВ. Відтепер працюватиме і у Стрию. Старт уже з травня.

http://stryi-rada.gov.ua/

Травень02/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України