• Сьогодні: Субота, 8 Травня, 2021
Інфо ПС

НЕМАЄ НІЧОГО КРАЩОГО, НІЖ ТОВСТА ШКІРА, БАЙДУЖІСТЬ ДО КРИТИКИ І НЕГАТИВНОЇ ДУМКИ ОТОЧУЮЧИХ (закінчення)

Чін-Нінг Чу, «Кам’яне лице, Чорне серце” (тезисно)

(Закінчення)

Природа дотримується досконалого закону. Він проявляється у досконалій дисципліні, досконалій справедливості, досконалій силі, досконалій покірності, досконалій неупередженості, досконалому даруванні, досконалій пожертві, досконалому завоюванні, досконалій гармонії і досконалій безжальності. Природа – це втілення Кам’яного лиця і Чорного серця.

Божественне его набувається внаслідок доторку нашого маленького людського его до божественної суті.

Якщо ви здатні відділити себе від вашого «маленького его», вашої малодушності і зрозуміти природу ваших стосунків із божественним, ви надаєте можливість своєму життю йти природним шляхом. Ви звільняєтеся від дрібних турбот і, віднайшовши бажане умиротворення, прямуєте до більш важливих цілей.

Інший бік божественного его – це божественна покора, що допомагає позбутися малодушності і одночасно набути вміння підкорятися і бути слабким. Будучи сильною, людина стає непереможною, будучи слабкою – незламною.

Світ проявляється в нескінченній багатоманітності форм, та усі ми за суттю – діти Єдиного Творця.

7 ступенів саморозкриття:

  1. Бажання все робити правильно.
  2. Сум’яття і заперечення.
  3. Боротьба за поразку – необхідно сприйняти свої ганебні емоції.
  4. Прийняття своєї недосконалої досконалості.
  5. Нові можливості – протистояння на нових рубежах автоматичним і звичним для вас діям, думкам і справам.
  6. Внутрішня гармонія – долаючи в собі уявлення про норми та очікування інших, ви опиняєтеся на хвилі внутрішньої гармонії, незнайомого вам почуття умиротворення і спокою.
  7. Неупередженість.

«Більшість наших зусиль виявляються марними, коли ми намагаємося втамувати невгамовну жагу життя» (Чін-Нінг Чу)

«О людино, коштовний камінь знаходиться у тебе в грудях; навіщо ж шукати його скрізь?» (Японський вірш дзен)

Усе в житті – заснування компанії, заробляння грошей, створення сім’ї, народження дітей, розлучення, зміна роботи і навіть пристрасть до алкоголю, цигарок, наркотиків – мотивується нашим глибинним бажанням «почувати себе добре», відчувати зв’язок із божественною силою, що знаходиться всередині нас. Наша мотивація завжди благородна – вона зводиться до постійного бажання зануритися в божественний блаженний стан.

Життя полягає у наших зв’язках з людьми – іншими людьми і нами самими. Основа для встановлення стосунків з іншими людьми – у нашій здатності розуміти себе і правильно ставитися до самого себе.

Наша вроджена сила в міру нашого дорослішання зменшується внаслідок того, що ми пристосовуємося до чеснот, ідеалів і принципів, штучно створених людьми. Нам необхідно не стільки вчитися, як відучатися.

Слова – втілення сили.

Як сказано в Біблії, «Царство небесне всередині нас». Обитель Бога – не мармурові споруди позолочених церков і храмів. Він живе в серці людини. Щоб говорити з Богом, нам потрібно почути Його. Нам слід вивчити його мову – мову тиші.

Молячись – похитуйтеся. Поки крісло-качалка хитається, ваш розум заспокоюється, а дух прояснюється. Старовинний індійський манускрипт «Віджнанабхаірава» серед 112-ти різноманітних способів заспокоєння розуму пропонує повільне похитування тілом, що призводить до транквілізованого розумового стану.

«Завжди радійте, безперервно моліться» (Перше послання до фесалонікійців, V, 16-17)

Аби практикувати присутність Вседержителя, досить просто постійно повторювати його ім’я. Це найпростіший з існуючих на сьогодні методів заспокоєння розуму і наповнення його життєвою енергією. Розум легко відволікається: він втрачає зосередженість і стає неспокійним. Якщо він не має позитивної спрямованості, його сила розсіюється. Постійно повторюючи ім’я творця, ви зможете торкнутися його, а він у відповідь торкнеться вас. Ваш інтелект загостриться і ваша розумова сила зміцніє.

Коли ви дихаєте глибоко – ваш розум стає спокійним і умиротвореним, а мислення – чітким і зконцентрованим.

Коли ви маєте справу з недалекими людьми, не намагайтеся їм щось довести. Замість цього стрибайте вгору і, отримавши підтримку авторитетів, налагоджуйте зв’язки з могутніми і мудрими людьми.

Становище жертви робить людину слабкою. Кожен сам відповідає за свої емоції. Лише в процесі безперервної боротьби концепція «не стати жертвою» трансформується з ідеї у переконання.

Існує три окремі елементи: я, мої емоції і те, що сталося. Саме я визначаю, як я хочу почувати себе в собі.

Необхідно очистити розум від усього, що не стосується вашого призначення на посаду, якої ви прагнете. У вас не має бути іншої мети та інших думок. Ви маєте зосередитися на бажаній посаді і медитувати на цьому щодня. Ви повинні запастися терпінням і бути готовим чекати, скільки потрібно – день-два, рік-два…

Ви маєте використовувати будь-яку можливість для наближення свого майбуття. Щойно побачили її – намагайтеся збільшити.

Ви маєте постійно намагатися продемонструвати свою кваліфікацію і важливість тим, хто здатен вам допомогти.

Ви маєте увійти в довіру до людей, які можуть вам допомогти. Хваліть їх прямо їм в очі. Хваліть перед іншими людьми, аби ті передали ваші слова кому потрібно.

«Страх чоловіка перед своєю дружиною так само природний, як небо і земля. Це універсальна істина» (Лі Жонг Ву)

Справді гідні чоловіки поважають і бояться своїх дружин. Чоловік підіймається настільки високо, наскільки він боїться своєї дружини. Чоловік, який боїться своєї дружини, поводиться у житті правильно, аби їй вгодити. Правильно поводячи себе в житті, він піднімається вгору. Для такого чоловіка дружина стає джерелом сили і притулком, де можна сховатися від усіх лих світу. Дружина для чоловіка – це людина, якій він довіряє все своє життя.

 

Чін-Нінг Чу, «Кам’яне лице, чорне серце»

Липень08/ 2019

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України