• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

НЕМАЄ МЕЖ ЧИНОВНИЦЬКО -ОЛІГАРХІЧНОМУ ЦИНІЗМУ!

Я навмисно не буду наводити приклади з декларацій нуворишів із нашого політикуму, бо елітою називати їх язик не повертається, куди жадібніших, ніж нардеп Іра Луценко. Важлива типовість їхньої поведінки і ставлення до державного бюджету, як до дійної корови. Треба чи не треба – але доїти всіма можливими способами! Маєш чи не маєш на власному рахунку чи під подушкою мільйони – але матеріальну допомогу, різні компенсації, навіть мізерні зарплати – віддай! Бо належить за законом! І все.

    З е-декларації Юрія Луценка, генпрокурора: Ірина Луценко в парламенті отримала 67,7 тис грн зарплати, 80,5 тис грн компенсації на ведення депутатської діяльності, 72,4 тис грн на відрядження за кордон, 16,2 тис грн компенсації за проїзд. Ще 368 тис грн вона одержала від надання майна в оренду, 20 тис грн гонорарів та інших виплат і понад 310 тис грн відсотків від депозиту в банку.

Тож чи так ті тисячі врятують її, коли вона має сотні тисяч? Чи так конче та зарплата їй взагалі потрібна? А її вдесятеро багатшим колегам тим більше? Але ж ні, не відмовляються. Ні на користь фронтовиків, ні на користь хворих, яким нагально потрібна операція, а грошей нема, ні на користь дітей-сиріт, ні на полегшення життя знедолених пенсіонерів, безробітних, яким закінчено виплати, а роботи нема, ні на безхатченків…

Якби всі е-декларанти, першої хвилі, так би мовити, і наступних, скинулися хоча б десятиною чи інвестували б у виробництво-переробку, то ультимативні кредити МВФ із поверненням їх нашими, далекими навіть, нащадками Україні не знадобилися б. Але такого «якби», на жаль, в їхніх діях і близько не проглядається.   Первіснокапіталістичний інстинкт власного накопичення перемагає у наших горе-патріотів будь-які патріотичні почуття, будь-яку, навіть найменшу, пожертву задля Батьківщини та її кращого майбутнього. На першому місці у них – своє власне, краще ніж у інших, життя, оточене антикваріатом і коштовностями… Хто до чого дорветься. Головне для них – переплюнути в цій гонитві за гламурними міражами один одного.

А всім іншим – 3200. Та й то – далееееееко не всім!

Тож перш, ніж віддавати свій голос за когось на виборах, добре вивчіть його декларацію.

І ще одна пропозиція. Перевести всю нашу численну чиновницько-депутатську братію на роботу на громадських засадах. Зарплату, і гідну, призначати лише тим, хто немає за душею ні шеляга або не може нормально прожити з банківських відсотків, тобто, у кого немає щомісячного доходу з-будь-якої діяльності, скажімо, в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів.

Гадаю, так буде справедливо і по відношенню до більшості українців, і по відношенню до держави.

Василь АЛЄКСЄЄВ

Жовтень30/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України