• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ДОРОГИ – ЗВЕРТАЙТЕСЯ!

По закінченню зимового періоду на дорогах України утворилась значна ямковість, на деяких ділянках проїзна частина практично повністю зруйнована. Аби привести вулично-дорожню мережу в придатний для руху транспорту стан, за ініціативи Національної поліції України, наразі розпочато обстеження доріг.

Власникам вулично-дорожньої мережі видадуть приписи на ліквідацію недоліків в стані утримання проїзної частини та обов’язкового встановлення попереджувальних дорожніх знаків «Нерівна дорога» та «Вибоїна» разом з заборонними дорожніми знаками «Обмеження максимальної швидкості 40 км/год» для своєчасного інформування учасників дорожнього руху про незадовільний стан доріг.

За результатами обстеження до місцевих органів виконавчої влади та власників вулично-дорожньої мережі будуть направлені інформації щодо реального стану вулично-дорожньої мережі з пропозиціями стосовно першочергової ліквідації ямковості на найбільш небезпечних ділянках.

Також, для запобігання подальшому руйнуванню проїзної частини вулиць і доріг будуть переглянуті маршрути руху транзитного вантажного транспорту.

      Контактна інформація: вул. Інститутська, 29А, м. Київ тел. +38(044)254-9160.
      адреса для листування: вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 0160, info@sai.gov.ua

Звертаємося до мешканців Стрийщини!

Є проблеми на дорогах – надавайте фото-відеоматеріали, точну адресу проблемних ділянок дороги. Підготуємо відповідні звернення в Поліцію, комісію з безпеки руху. Копії відправимо в Управління безпеки дорожнього руху ДНД Національної поліції України.

 

Голова клубу Вело-Стрий Олександр Сікора

Березень08/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України