• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

НАВІЩО ВАМ ВЛАДА, ЯКЩО ВИ ВЖЕ НЕ МОЖЕТЕ ЇЇ НЕСТИ?!

Нехіть до самовираження чи небажання увійти в час відповідальності – вибір за вами.

    На рубіконі цієї каденції стає зрозумілим що ця влада у місті відійде суто з біологічних причин.
Мені постійно закидають критику місцевої влади — мовляв, критикувати солодко й легко. І це мало що дає, бо влада не слухає, і ця критика є нічим іншим, як голим популізмом. А я вам кажу, що дає, бо саме критика не знімає з нас відповідальності за стан справ у цьому місті.
А те, що ми не можемо організувати достатній рівень тиску на цю владу, щоб вона змінювалася,- це зовсім інше питання.
Насправді історія мого міста тільки починається – і це мій меседж для тих, хто не забарився з ретельними перевірками представниками міської ради дворового благоустрою мого помешкання одразу після того, як одному з керівників відділів цієї установи не сподобалася моя позиція на сесії.
Саме цьому світилу юриспруденції буде присвячений цілий розділ чергового номера «Право на Правду»
Цікаве буде кіно….

А на останній сесії від мікрофону я сказав буквально наступне:

«Шановний пане голово, шановні депутати, мені дуже не хотілося б псувати цей кастинг правильної поведінки (а всі депутати дякували голові міськради Шрамов’яту за все…ІнфоПС), але я все-таки змушений це зробити.

    Ви знаєте, я завжди наголошував серед громадськості, на ефірах, на сесіях, на комісіях, що у нас в місті є гостра владна недостатність. Сьогодні я хочу довести це документально.

    Я гадаю, що для того, аби тішити око стрийського обивателя оазами дорогої бруківки перед вікнами міліції, прокуратури чи суду, великих владних потуг не потрібно. Так? Але я десь чудово розумію, що є рішення, які приймаються в стінах міської ради і від яких страждає міська казна. Однак, зовсім інша справа, коли від цих рішень потерпають самі люди.

    Для того, щоб це зрозуміти, Романе Євстаховичу, треба не жити в стані автаркії, а жити життям міста.   Тож я доводжу до вашого відома, якщо ви цього не знаєте, що сьогодні Стрийський міськрайонний суд, так само як і Адміністративний суд Львівської області, забитий адміністративними позовами (їх майже 1000 – ІнфоПС) на рішення суб’єкта владних повноважень в особі Стрийської міської ради. І це лише адміністративні позови! Я не кажу про цивільні, господарські і так далі.

     Тобто, щось у нас не складається, хлопці. Або ми приймаємо рішення не в інтересах громади, або ми не так працюємо взагалі. Я би тут, можливо, казав про правовий нігілізм, про якусь необізнаність, але, знову ж таки, ми виділяємо десятки, сотні тисяч на програму правової освіти населення міста Стрия, яку ми щойно проголосували.

    У світлі цього всього у мене запитання: хто буде нести за це відповідальність? Це – перше. І друге: навіщо вам ця влада, якщо ви вже не можете її нести

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міськради,

засновник абсолютно незалежної від влади газети

«Право на правду»

Вересень21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України