• Сьогодні: Четвер, 30 Червня, 2022
Інфо ПС

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС ЗАКРИЄ РОСІЙСЬКІ БАНКИ

Не дочекавшись реальних та ефективних дій Національного банку України щодо російських банків в Україні, що реально фінансуються країною-агресором, ми, українські націоналісти, прийняли рішення взяти ініціативу у свої руки та зупинити діяльність цих банків на території нашої держави.

Блокада, що була організована Національним Корпусом, продемонструвала серйозність наших намірів, та, усупереч підтримки російських банків НБУ, паралізувала роботу цих фінансових гаманців агресора.
Беручи до уваги той факт, що вкладниками цих банків є звичайні українці, ми тимчасово зняли блокаду для того, щоби дозволити їм забрати свої кошти з російських банків, що діють в Україні.
Проте, росіяни, за заступництвом керівництва НБУ в особі Гонтарєвої, скористалися цим перепочинком, аби перекласти гроші з однієї своєї кишені до іншої. Вони залишили українську доньку «Сбєрбанка Росіі» під контролем російського бізнесу. Більше того, цими днями стало відомо, що президент Порошенко та керівник НБУ Гонтарєва гарантували захист та рекапіталізацію російських банків в Україні.
Ми заявляємо, що подібні спроби – безперспективні, а подібне заступництво ми розцінюємо як акт зради з боку НБУ. Наш мораторій завершується 10 квітня. Після цієї дати ми фізично зупинимо діяльність російських банків на території нашої держави. Ми не дозволимо РФ воювати проти нас за українські кошти.
Ми закликаємо усіх наших співгромадян, які не встигли забрати свої кошти з російських банків, зробити це негайно. Після 10 квітня їх діяльність на території України буде припинено. Через те, що НБУ не дослухався до вимог українських націоналістів відкликати ліцензії російських банків – ми закриємо їх самі.

 

Національний корпус

Квітень08/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України