• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021
Інфо ПС

НА РОБОТУ НЕ ДОПУСКАТИ І НЕ ПЛАТИТИ!

Від COVID-19 до повного… колапсу-22(а може ще й 21).

       Перефразовуючи вислів мого гарного товариша з Луцька в часи буремних 90-х, коли основним методом приХватизації був рекет, «Я шизію в цьому зоопарку!», про сьогодення можна сказати так: «Я шизію в цьому ЗЕОПарку!».

      ЗЕ-слуги трьома розчерками пера (було три рішення – В.А.) вирішили відсторонювати від роботи без збереження зарплати НЕ ВАКЦИНОВАНИХ, цитую:

«працівників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;

місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;

закладів вищої, післявишівської, професійної, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціальної освіти та закладів незалежно від типу та форми власності (виняток підкреслений мноюВ.А.);

підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів;

підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки державиУкрпошта», «Укрзалізниця» та інші);

працівників установ охорони здоров’я державної та комунальної форми власності;

працівників органів місцевого самоврядування;

працівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад».

          Тобто, антиковідні санкції стосуються, як бачите, лише працівників державного і комунального секторів. Про приватний – жодного слова… Чомусь.

          Судячи з усього, держава як така мала би вже стати і стояти. Все державне – влада (усі гілки), установи, підприємства, заклади, банки, зв’язок і транспорт мали би вже завмерти, загрузши в антиковідну санкційну смолу, куди її загнали ЗЕреформатори. В цей же час оліхархічно-приватний сектор економіки може нарощувати усе, що нарощується, і завойовувати усе, що ще ним не завойоване.

         А держава – відпочивай! Та ще й за власний рахунок! Ну, добре – чиновники, судді, прокурори, силовики, різного рангу менеджери і управлінці – вони, судячи з готівкових запасів у їхніх деклараціях, можуть роками на роботу не виходити. Тож це відсторонення від роботи без збереження зарплати б’є, в основному, по простому роботязі, рядовому працівникові із найнижчою тарифною ставкою… Без якого, як відомо, навіть сміття не вивезеться не те, що тріснута рейка на колії заміниться…

       Тож уявіть, що мало би статися, якби всі невакциновані дружно виконали вказівку ЗЕ-слуг і не вийшли бодай би на день-два на свої робочі місця. Повний… колапс! А точніше – повна …ОПа!

       Я вже не кажу про можливі голодні бунти повсюдно. Навіть у СІЗо і тюрмах із колоніями. А голодна маса у гніві страшна – знесе все на своєму шляху. Тим паче, що і в закритих установах наглядачі, охоронці, кухарі теж опинилися б у смолі… Бо – не вакциновані.

        Так що антидержавні санкційні заходи держави вигідні лише олігархічно-приватним структурам. Підбирай все, що держава спустила в… смолу. І трішки ділися з ЗЕ-слугами. А це – вже корупція… за законом про олігархів.

         Та є ще ж один нюанс. Хай поправлять мене юристи, якщо я помиляюсь. Адже, як відомо, вимушений прогул (простой) з вини адміністрації оплачується за середнім тарифом. Тобто я прийшов, як завжди, на роботу, а мене не допускають. Я це зафіксував (а чим і як – нині не проблема), та й свідків поруч повно (таких же, як і я). Так ходитиму і фіксуватиму місяць. Потім – до суду… Хоча, правда, він закритий, бо судді не вакциновані… Тоді я – в ЄСПЛ. А звідти – рішення виплатити і зарплату, і моральну шкоду, але вже в ЄВРО! Уявляєте, який збиток держбюджету… Якщо маса звернень… Та ще й з посиланням на статтю Конституції, що гарантує всім громадянам України право на працю і відповідну за неї оплату.

        Одним словом, куди не кинь – всюди повна… ЗОПА!

Могла би бути… Але держслужбовці і чиновники різних рангів і статусів – люди відповідальні, дисципліновані – дружними лавами пішли на пункти вакцинації. Так, цитую, «за добу 12 листопада в Україні: зафіксовано 23 572 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Днем раніше в Україні виявили 24058 випадків зараження. 299 854 людини вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 135 727 людей, повністю імунізовані – 164 127 людей. Від початку вакцинальної кампанії щеплено 12 121 804 людини».

         Майже третина населення! Могло би бути і більше, якби всі СЛУГИ разом зі своїми симпатиками (оті славнозвісні 73%!) щепилися. Одразу три чверті населення країни! Тоді б і НАРОД був здоровий, і з пандемією було б покінчено. Тим паче, СЛУГИ на свій з’їзд збираються… Отам би всіх оптом і щепити!

Василь АЛЄКСЄЄВ

Листопад13/ 2021

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України