• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

На Львівщині буде найякісніший зв’язок

lajfsel

 

 

      Меморандум про співробітництво між Львівською облдержадміністрацією і ТзОВ “Лайфселл” для покриття області якісним стільниковим зв’язком та подальшого розгортання високошвидкісного 3G зв’язку підписали голова Львівської ОДА Олег Синютка, головний виконавчий директор ТзОВ “Лайфселл” Мефтун Джелалеттін Бурак Ерсой та Директор мобільної мережі ТзОВ “Лайфселл” Махмут Шериф.

Підписуючи документ, Олег Синютка зауважив: “Львівщина – перша в Україні область, яка підписує спільну угоду про розвиток і покращення мережі мобільного зв’язку. Для нас сьогодні надзвичайно важливим є якісний і швидкий Інтернет упродовж усіх ділянок доріг і протягом усього трафіку. Відтепер ми можемо стверджувати, що на Львівщині буде найякісніший зв’язок”. Мефтун Джелалеттін Бурак Ерсой наголосив, що на Львівщині покладено гарний початок ефективної співпраці:  “Ми зробимо все, щоб мобільний зв’язок на Львівщині був максимально якісним», інформує сайт Стрийської РДА.

Вересень16/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України