• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

МИХАЙЛО АЛЄКСЄЄВ: ЗУПИНЯТИСЯ НЕ МАЄМО НІЯКОГО ПРАВА

На Франківщині в рамках відкриття фотовиставки “Війна на Сході в об’єктиві учасників АТО” відбулося нагородження бійців Добровольчого Українського Корпусу “Правий Сектор“. Серед відзначених – і керівник Стрийського осередку НВР «Правий сектор» Михайло Алеєксєєв.

«Медаль Добровольця за мужність і відвагу» вручив йому – майданівцю і добровольцю ДУК ПС – голова Всеукраїнського об”єднання учасників бойових дій  Микола Станіславський (друг Шервуд).

«Ця нагорода,- сказав «ІнфоПС» Михайло Алєксєєв,-  фактично є відзнакою всього нашого осередку «Правого сектору» Стрийщини, всіх тих, хто допомагав нам чим міг, тих, хто рутинно працював у тилу, тих, із ким я пройшов не одну ротацію, хто за першим покликом, розуміючи, що не буде статусів, пільг, грошей, земельних ділянок і т.д., їхав на Донбас, щоб виконати свій громадянський обов’язок. Усвідомлюючи, що може не повернутися і залишити своїх рідних без годувальника і без допомоги від влади, або, що ще гірше (особисто для мене) – стати назавжди недієздатним, отже і тягарем для сім’ї… Але нас це не зупиняло і не зупинить…

Дійсно, я вважаю, ми зробили немало для Держави (та що там “немало”! Ми готові віддати найдорожче задля неї!) – і на Майдані, і на війні, але мусимо зробити ще неймовірно багато… Заради тих, хто поліг, заради тих, хто живий, заради своїх дітей. Слава Богу, ми живі та здорові – тому зупинятися не маємо ніякого права! Слава Україні!» – заявив стрийський ватажок НВР «Правий сектор» Михайло Алєксєєв.

 

ІнфоПС (Інформаційний простір Стрийщини)

Червень15/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України