• Сьогодні: Понеділок, 6 Липня, 2020
Інфо ПС

МИ З ВАМИ, СТРИЯНИ, СТОЇМО, А ВІРНІШЕ – ЛЕЖИМО НА ДНІ

 В колонії закони не працюють: тут люди, яким шуфлі асфальту буде досить, аби гордо називатися громадою 

      Раз спробувавши влади, подолати тягу до неї вже неможливо – доведено.

Ми ніколи не відчуємо, що таке справжні вибори, якщо не знищимо їх організаторів – усіх цих підрахуїв, обкрадаїв та оббрехаїв… Це – прописна істина!

Ми ніколи не відчуємо, що таке ефективні чиновники, якщо дозволятимемо їм старіти на своїх посадах.

Ми нікуди не прийдемо, якщо махнемо рукою і скажемо: вони всі однакові, то най буде як буде.

Сама по собі владна машина може котитися лише вниз. Заголом еліти цієї країни, нашої держави та, зрештою, мого міста є конфліктними до інтелекту і відкидають саму можливість верховенства розуму, права чи справедливості. Все просто. Бо це загрожує їхньому існуванню, бо це руйнує кастовість суспільства, бо це декласує дієву дурість, яка завжди підкріплена великими грішми.

Вцілому користь, яку ми приносимо цьому місту, це те, що ми йому даємо. Кожен політик, кожен комерсант, кожен мер чи, як у нашому випадку, один-єдиний мер має дати громаді, місту більше, аніж забрати. І якщо я правильно розумію та інтерпретую ознаки часу, то ми з вами, Стрияни, стоїмо, а вірніше – лежимо на дні. Себто брати вже не має що…

До сьогодні питома вага влади у місті відчувалася здебільшого у земельних питаннях, і більшість посадовців були там, де вони були, і робили те, що робили. Здебільшого – аби поповнити свій приватний земельний фонд, і це відкривало доступ до статків. Дуже великих статків!

Люди, чи здатні ви хоча б уявити, що ті, хто скромно служать вам шість каденцій підряд – мільонери?! При чому – не гривневі!

І якщо ми вже заговорили про гроші, то насправді це величезний привілей жити у місті, де ти можеш зробити все за гроші. Коли я кажу «все», я все і маю на увазі. В незалежності, хто ви і що ви хочете тут робити, в незалежності – законно це чи ні, в незалежності – відповідає це міському інтересу, міським потребам чи ні.

Якщо ви правильно поповните владний рахунок, а реквізити, я нагадаю, уже 3 десятка років незмінні – роби, що хочеш! Що хочеш і як хочеш! Бо в колонії закони не працюють. Тут люди, яким шуфлі асфальту буде досить, аби гордо називатися громадою…

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Вересень29/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України