• Сьогодні: Неділя, 16 Травня, 2021
Інфо ПС

Ми всі і надалі залишаємося заручниками так званого неписаного корпоративного статуту, за дотриманням якого пильно стежить невидиме око “сматрящего”

 

Учора в Стрийській міській раді засідала  “земельна комісія” (постійно діюча депутатська комісія з питань землекористування, охорони довкілля, будівництва та архітектури) в рамках підготовки до чергової сесії, яка має відбутись 11 вересня.

Я, як представник ГО “Правий Сектор” у м.Стрий підтримав звернення від депутатів “КУН”у, ВО “Свобода” та громадських організацій до голови міста та депутатів щодо неможливості ефективного прийняття рішень членами комісії з питань земельних відносин та порушення регламентних норм.

Кворум був – і ми розраховували, що принаймні на цій комісії Звернення і відповідний проект Рішення, у якому пропонувалося створити тимчасову комісію з депутатів і представників громадськості щодо усунення порушень норм регламенту та перешкоджання депутатської діяльності (адже фактично прийняття важливих рішень у сфері земельних відносин, дозвільної діяльності монополізували три особи ) буде підтримано.

Але те, що ми побачили і почули, в черговий раз закріпило у думці, що увесь депутатський корпус (за винятком 2-3 депутатів) є єдиною корпоративною структурою, задачі якої аж ніяк не стосуються того, задля чого існує взагалі цей інститут представництва громадян та їх інтересів в органах влади! Коли питання поставили на голосування, то окрім двох голосів – КУН і ВО”Свобода” – руки ніхто не підняв, натомість решта “представників громади” накинулась на Готя і Комара зі Свободи: “…що бунт на кораблі хочете?!,..щось вам не подобається?!,..а де ви раніше були (краще пізно, ніж ніколи!- М.А.)…” і до Готя : “…а ти не так само робив?,. забув як воно було?!,..а може тобі і те, і се нагадати?!..” і тому подібне.

Отже, ми всі і надалі залишаємося заручниками так званого неписаного корпоративного статуту, за дотриманням якого пильно стежить невидиме око “сматрящего”…

Михайло АЛЄКСЄЄВ

Вересень05/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України