• Сьогодні: Субота, 21 Травня, 2022
Інфо ПС

МОРШИНСЬКА ХАЛТУРА ЦІНОЮ В МАРМУРОВИЙ ПАЛАЦ

Моршинські “ґазди” розпочали ремонт недавно відремонтованого за 2 млн. євро парку.
Фізика бере своє, навіть дешева плитка (50 грн. за м.кв.) не буде триматися на піску, а бетон без цементу довго не простоїть. У мене виникає два запитання:
чиїм коштом виправляють халтуру? і Чи взагалі потрібно щось виправляти? Мабуть, два мавзолеї і амфітеатр Моршину явно не потрібні…

Цей амфітеатр з мавзолеями мені нагадує автотрасу Київ – Одеса, яку вічно ремонтують. Ці архітектурні “шедеври” також треба ремонтувати кожен рік, і вони скоро стануть дорожчі за “Мармуровий Палац”.

Віктор ЯНКО

Я від того далекий, але все ж таки є запитання, можливо, хтось в курсі. Хіба підрядники, які виконували роботу, не укладали договір? І згідно з договором хіба немає гарантійного терміну за такі гроші?? Я не знаю на рахунок самого амфітеатру, але мені здається, що на рахунок всіх доріжок, які були викладені з бруківки, гарантійний термін мав би бути, як на нове асфальтове покриття (здається, 5). Впродовж гарантійного терміну підрядник за власний кошт усуває всі недоліки, або судова справа.

Ваня Зайцев

Термін гарантійний, може, і є, а от підрядників – нема.

Орест Вардинец

Та замість того, щоб рахувати гроші, котрих нема, треба негайно вирішити питання з цією, так званою, окрасою парку, бо літо – і відпочиваючі на підході. Сорому не оберемося. І це стосується кожного моршинця, бо це наше місто.

Зеновія Сенів

Я декілька разів спілкувався з відпочиваючими біля “амфітеатру” і нічого кращого, як «мавзолеї», «крематорії» і «М*Ж» не почув. З плиткою чи без – все одно це ганьба Моршина. А ці роботи мають робитися за кошти підрядника і посадових осіб міської ради, які підписали акти виконаних робіт.

Віктор Мукан

Квітень28/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України