• Сьогодні: Неділя, 1 Серпня, 2021
Інфо ПС

МАЙДАН – ЦЕ ВЕЛИКИЙ СИЛЬНИЙ ВЕНТИЛЯТОР, ЯКИЙ ШАР ЗА ШАРОМ ЗДУВАЄ ВСЕ НАНОСНЕ, БРЕХЛИВЕ, НЕЖИТТЄЗДАТНЕ

Ви помітили, що Майдан, як феномен прямої вибухової протестної демократії, практично зник з медіа-простору? Навіть нав”язливе “за що стояли на Майдані” зникло.   Невже, справді, все всім ясно-очевидно з тим явищем?! А я постійно (ну, майже постійно) думаю над цим феноменом. І знаєте, із найсвіжішого що надумав?
Майдан – це великий сильний вентилятор, який шар за шаром здуває усе наносне, брехливе, нежиттєздатне.  Спочатку він здув з авансцени скривджених міських хлопчиків, яких побили злі дяді-міліціонери. Потім він показав нікчемність, ходульність так званої опозиції до Януковича.

І лише незламна воля людей, заряджених ідеалами української державності і української нації призвела до логічного фіналу – ганебна втеча купки кримінальних бать і навколовладної тітушні.
Ці люди – переможці – нікуди не зникли. Значна частина ще прямо на фронті. З особистого листування знаю, що вони все бачать і все розуміють: і скавуління скривджених міських хлопчиків, і нікчемність-ходульність опозиції до влади, і відверте прокремлівське полчище колаборантів.
Можна вбити майданівця-переможця на фронті чи в тилу у спину. Але неможливо вже зупинити переможну ходу ідеалів української державності й української нації.

 

Viktor Leshyk

Серпень05/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України