• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

МАЙДАН «РИНОК» ЗАВМЕР В ОЧІКУВАННІ ДРУГОГО НАРОДЖЕННЯ

Давно. Скрізь. І всі. Так трьома словами можна змалювати 25-річні надії, сподівання, очікування і бажання стриян бачити свій історичний майдан «Ринок» оновленим від «совка», а історичний центр Стрия – відновленим. Необхідність цього всі ці роки стверджувала і майже незмінна влада, мало не щороку це питання обговорювали на засіданнях міськвиконкому. Лише цього року – двічі.

І ось на останній нараді у вересні нарешті вирішено розпочати підготовку до реконструкції майдану «Ринок», провести консультації з істориками, спеціалістами відповідних служб з тим, щоб виготовити проект та підготувати кошторис робіт. Йдеться, зокрема, про можливість відновлення будівлі міської Ратуші, заміну інженерних мереж, стоянки автотранспорту, відпочинкову зону і так далі. Це все стане також темою дипломних проектів студентів інституту архітектури Львівського політехнічного університету. А три кращі роботи будуть враховані при реконструкції майдану та відзначені матеріальними заохоченнями.
Крім того, до цієї справи міськвиконком хоче залучити якомога більше стриян і звертається до всіх небайдужих із проханням висловити власне бачення оновленого майдану «Ринок». Свої пропозиції, зауваження та ескізи можна подавати у загальний відділ Стрийського міськвиконкому (каб. №19) або надсилати електронною поштою на адресу: stryimvk@ukr.net.

Жовтень08/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України