• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ЛЮДИ ПРОСТО ВИПЛЮНУТЬ ТИХ, ХТО І ДАЛІ ІГНОРУВАТИМЕ ЇХНІ ПОТРЕБИ І НАСТРОЇ

Роль більшовиків і іхнього Жовтневого перевороту для цивілізації Західного світу важко переоцінити.

Найперше – державні менеджери Європи і США зрозуміли: ігнорувати думку більшості, її матеріальний стан, безперспективність її соціального статусу не те, що не можна, це може призвести до глобальної катастрофи, подібної до більшовистського перевороту в Росії.

Тому – соціальні, економічні, політичні реформи.   Тому – поліпшення умов праці, ріст матеріальної винагороди робітників, тому антитрестівське законодавство. Тому – розширення електоральної бази і прав для участі у політичному житті.
І їм вдалося. Вдалося вберегти свої народи від спокуси комунізмом.
Роль Володимира Зеленського в чомусь схожа на роль більшовиків. Його феноменальний успіх показав також, що люди просто виплюнуть тих, хто і далі ігноруватиме їхні потреби і настрої. І вже після виборів весняних політики не із “Слуги народу” стали, як і Зеленський, носити не костюми у 30-ти градусну спеку, а сорочки із закатаними рукавами. А головне – чи не вперше – досить жваво реагують на критичні зауваження громадськості щодо тих чи інших кандидатів у депутати. Це добре.

Може й обійдеться без більшовицького Перевороту – 2.

 

Віктор ЛЕШИК

Червень14/ 2019

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України