• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Лідери і аутсайдери обласного рейтингу

        Станом на 1 жовтня у рейтингу районів на Львівщині лідерами є Кам’янка-Бузький, Пустомитівський та Стрийський райони. Такі результати оприлюднили під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, Кам`янка-Бузький район лідирує завдяки найвищим показникам середньої заробітної плати; росту економічної активності району та зростання обсягів залучених інвестицій.

У Стрийському районі обсяги надходжень до місцевих бюджетів на одиницю населення складають 2037,5 грн. (понад 220%), що становить найвищий показник в області, є хороший показник середньої заробітної плати, на хорошому рівні обсяги реалізації промислової продукції – у розрахунку на одиницю населення склали 16,8 тис. грн. На Стрийщині також гарні показники за кількістю видів послуг, які затверджені і фактично надаються в ЦНАПах, – 68. Відзначено добру роботу щодо звернень громадян на «гарячу» лінію 112.

Аутсайдерами рейтингу соціально-економічного розвитку є Турківський, Старосамбірський і Дрогобицький райони.

Серед міст обласного значення рейтинг очолюють Моршин та Львів, останні місця займають Новий Розділ та Дрогобич.

Моршин лідирує за кількістю найманих працівників на 1000 населення, показниками обсягу доходів місцевих бюджетів у розрахунку на душу населення та обсягами реалізації промислової продукції.

Загалом у рейтингу враховується понад 20 показників соціально-економічного розвитку, зокрема розвиток промисловості, борги із заробітної плати, робота місцевої влади щодо надання земельних ділянок для учасників АТО, ефективність «гарячої» лінії 112, функціонування ЦНАПів тощо, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Жовтень22/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України