• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Куплена індульгенція поверненню не підлягає або Над чим стрийська влада не владна (Олег Филик)

Стрийський люд щодня споживає таку інформацію, котра в іншому місті вже могла би здетонувати неабияке збурення. Чому апатія починає роз’їдати спільноту?    Майже 60 тисяч стриян – це донори комерційної діяльності мера.

З моменту виборів минув рік. 365 днів ще раз,  знову, повторно, вчергове, цілком очікувано довели нам 365 разів, що  почався процес розкладання стрийського  владного організму. Багато шанованих, розумних заднім розумом, поважних стрийських посполитих кажуть: «та, ну шо ти хочеш? Видиш, шо сі в країні робе?»

Та бачу! Я добре бачу. А ще я бачу, як у Дрогобичі успішно впроваджуються іноваційні бізнес-проекти та енергозберігаючі технології. У Трускавець зайшло добрий десяток інвесторів.  А що тут??? Сакральність стрийської влади привела до загнивання. Заголом, сподіватися чогось від чиновників, які 3 десятка років жили-бідували від закату до відкату, було б вкрай наїним.

Насправді життя у місті після Революції Гідності поділилося на тут і там.  Взагалі, будь-яке порушення законодавства мер виправдовує своєю господарністю. І хоча мало хто вже в це вірить – старий  радянський фінт таки спрацьовує на виборах і приводить команду господарників до облюбованої міської годівниці…

Далі все просто – ви тут, у далекому Стрию, де бюрократія є діагноз, де корупція є владою, а неосовок  у 2016 перебуває чи не в найактивнішій фазі.

МІСТЕЧКОВИЙ ВОЖДИЗМ зіграв зі стрийською владою злий жарт і перетворив очільника міста на весільного генерала, який фактично змінити чи хоча б якось повпливати на монопольні кланові угрупування у ключових міських галузях не те що не може, а боїться. Адже куплена індульгенція поверненню не підлягаю. Касу поповнено – сиди і сопи… Тут і сумнозвісна коммуналка, і сміттєзвалище, і тарифи, і пасажирські міські перевезення, і багато-багато іншого. Над чим стрийська   влада – вже не владна.

То чи потрібно нам тримати цих немічних внутрішніх емігрантів – вирішувати вам. А мене тато вчив змалечку: «Олеже, якщо теля народиться із цяточкою на лобі, то з тією цяточкою і помре».

Олег ФИЛИК

Жовтень18/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України