• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

КОМУНІЗМ І НАЦИЗМ СПІВПРАЦЮВАЛИ, А ВИНЕН ЧОМУСЬ… БАНДЕРА

15 ВІДОМИХ ФАКТІВ ПРО БАНДЕРІВЦІВ

 1. Степан Бандера з віруючої сім’ї, він не був військовим і не брав участі ні в одному бою. На відміну від Сталіна, який вбивав людей мільйонами (у тому числі росіян), Степан Бандера цього не робив.
 2. Степан Бандера сидів у німецькому концтаборі “Заксенхаузен” три роки за проголошення Акту незалежності України 30 червня 1941, а за відмову присягнути німецькому окупаційного уряду двоє рідних братів Степана Бандери були замучені в німецькому концтаборі “Аушвіц”. Все за те, за що вони боролися, – за незалежну, соборну і самостійну Україну.
 3. ОУН і УПА – це різні речі. Незважаючи на те, що ОУН (Організація українських націоналістів) була кістяком УПА (Українська повстанська армія), проте ОУН і УПА – різні структури. Перша, ОУН, – це політична організація, друга, УПА – це найбільша в Європі визвольна неофіційна армія.
 4. Факт: ОУН була розділена на два табори – ОУН (М) і ОУН (Б). ОУН (М) – “мельниківці”, що не відкидали співпраці з Німеччиною. ОУН (Б) – ті самі «бандерівці», які були проти будь-якої співпраці з Німеччиною. Саме бандерівці, ставлячи метою незалежну Україну, склали кістяк УПА.
 5. Діяльність УПА почалася лише за фактом німецької окупації (в 1942 році), тобто проти Німеччини та її окупації.
 6. Незважаючи на комуністичні міфи, воїни УПА мали свою форму, свої звання, свої відмінності, свої нагороди, серед них шеврони з гербом і прапором України.
 7. Незважаючи на комуністичні міфи, УПА присягала лише на вірність Україні (на відміну від РОА – Російської «освободітельної» армії, що присягала Гітлеру). Відповідний текст присяги був затверджений УГBP і введений наказом ГВШ, ч.7, від 19 липня.
 8. На відміну від Кремля і комуністів, які активно співпрацювали з Німеччиною і поділили Європу пактом Молотова-Ріббентропа, УПА і ОУН (Б) не співпрацювали ні з німецьким, ні з комуністичним окупаційними урядами.

У свою чергу комуністи і німці, крім укладення пакту Молотова-Ріббентропа, вчили один одного, проводили спільні репресії, паради, обмінювалися озброєнням тощо. Кремль і Німеччина спільно напали на Польщу, розв’язавши другу світову війну 1 вересня 1939 року.

Відомий факт, що комуністичні пілоти вчилися в Німеччині, а Німеччина переймала “досвід будівництва ГУЛАГів” у комуністів. Вони допомагали один одному продовольством за рахунок голодоморів в Україні.

УПА і Бандера не мали жодних домовленостей з німецьким окупаційним урядом, за що Бандера сидів у концтаборі, а більшість його сім’ї було репресовано під різними приводами як комуністами, так і німцями.

 1. УПА не провела жодного бою з постійною армією СРСР, а всі “спини”, в які могли “стріляти”, могли бути тільки спинами карателів НКВС, які винищували людей мільйонами, а потім спалювали села! Одним із важливих фактів є те, що УПА не окуповувала чужі землі, а діяла тільки на своїй землі і захищала свою землю і свій народ як від німецьких окупаційних військ, так і від карателів НКВС.
 2. Вже давно відомі факти, які опублікувала СБУ, коли бійці НКВС перевдягалися у форму УПА, щоб проводити провокації! Одним із найвідоміших є свідчення одного з учасників спеціально сформованої спецгрупи НКВС майора Соколова: «Порадився з командирами спецгрупи, чи не краще буде нам змінити роботу – не входити в села під виглядом банд, шукаючи бандитів, а красти з сіл людей, що стоять на обліку НКВС, які мають зв’язок із бандитам, і їх допитувати під виглядом УПА…» Ще одне свідчення: «Рухаючись по підконтрольних націоналістам районах приблизно 300 км (!), щоб уникнути зіткнень і вести вивчення повстанців, ковпаківці самі маскувалися під націоналістів, знімаючи знаки відмінності».
 3. Відомий факт, що партизани Червоної Армії, які знаходилися в лісах Західної України, визнавали в щоденниках, що УПА воює проти німецької армії за незалежність України. Серед таких найбільш відомих свідоцтво Семена Руднєва: “Наші близько двох тижнів вели спільні бої з УПА проти фашистів. Вони нам кажуть: “Ми, українські націоналісти, проти німців і Москви – за самостійну соборну Українську державу”. Потім почалися переговори, в результаті яких націоналісти обіцяли не виступати проти нас і дали нашим батальйоном чотири мішки борошна, мішок крупи, мішок цукру і ящик сірників”.
 4. В УПА воювали люди різних національностей. Серед них найвідоміші: росіянин Володимир Черемошинцев, єврей Хасман Мандік. Також відомі воїни УПА, серед яких були білоруси, казахи, узбеки, татари, вірмени, грузини, греки та інші.
 5. Встановлений факт: більшість лікарів в УПА були саме євреї. Вони “служили в УПА за покликом серця, борючись за незалежність України, лікуючи в палатах воїнів ..” (зі свідчень).
 6. УПА ставила метою незалежну, соборну і самостійну Українську державу.
 7. Факт: УПА офіційно ще й досі не розпущена.

Чи не прийшов час до збору?

 

 

politolog.net.

Червень25/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України